УКРАЇНА

ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СОКИРЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 203 / 25 – 10

25 лютого 2010 року                                                                              село Гвіздівці

Про розгляд заяви Зварко О.П.

Розглянувши заяву фізичної особи підприємця Зварко Олександра Павловича, відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статей 12, 123, Земельного Кодексу України, сільська рада вирішила:

1. Погодити надання в оренду Зварко Олександру Павловичу земельної ділянки для створення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту с. Гвіздівці, в масиві „Попівське”.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (Козлов Г.П.).

Сільський голова                                                                                          І.Гангал

УКРАЇНА

ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СОКИРЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 204 / 25 – 10

25 лютого 2010 року                                              село Гвіздівці

Про розгляд заяви голови фермерського господарства „Сазан” Дячука І.В.

Розглянувши заяву голови фермерського господарства „Сазан” Дячука Івана Васильовича, відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, статей 12, 123, Земельного Кодексу України, сільська рада вирішила:

1. Дати дозвіл на використання нежилої будівлі, що знаходиться за адресою село Гвіздівці вул. Котовського, 110 для виробничих потреб – обслуговування зимувальних ставків.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства, регулювання земельних відносинта охорони навколишнього природного середовища (Козлов Г.П.).

Сільський голова                                                             І.Гангал

УКРАЇНА

ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СОКИРЯНСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 205 / 25 – 10

25 лютого 2010 року                                                     село Гвіздівці

Про розгляд заяв громадян.

Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.12, 142 Земельного Кодексу України, керуючись рішенням 17 сесії V скликання № 162 / 17 – 09 від 28.01.2009 року „Про розмір орендної плати за користування земельними ділянками сільськогосподарського призначення на території Гвіздовецької сільської ради” та розглянувши заяви громадян села Гвіздівці сільська рада вирішила :

1. В зв’язку з добровільною відмовою громадянки Л-юк О.В від користування земельною ділянкою в розмірі 0,25 га. в масиві „Сливки” задовольнити заяву шляхом розірвання договору оренди.

Вилучити дану земельну ділянку до земель запасу сільської ради.

2. Надати в оренду земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства:

– Л-х С.А. в розмірі 0,25 га. в масиві „Під лісом”

– Г-кій Г.М. в розмірі 0.20 га. в масиві „Біля Мороза”

– Л-чу А.Д. в розмірі 0.50 га. по вул. Садовій, 6

3. Надати дозвіл П-кій Л.А. на виготовлення технічної документації для виготовлення державного акту на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови в розмірі 0,25 га. за адресою вул.Українська,18, для ведення особистого селянського господарства в розмірі 0,14 га. за адресою вул.Українська,18, та земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в розмірі 0,11 га. по вулиці Українській, 16.

4. Надати дозвіл О-ку О.С. на виготовлення технічної документації для виготовлення державного акту на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови в розмірі 0,22 га. за адресою вулиця Котовського, 17, для ведення особистого селянського господарства в розмірі 0,12 га. за адресою вулиця Першотравнева, 6 та земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства в розмірі 0,16 га. в масиві “Біля Шеремети”.

5. Надати дозвіл Г-л М.В. на виготовлення технічної документації для виготовлення державного акту на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови в розмірі 0,25 га. за адресою вул.Цвєткова,2 для ведення особистого селянського господарства в розмірі 0,25 га. за адресою вул. Цвєткова, 2.

6. Надати дозвіл М-ку М.В. на виготовлення технічної документації для виготовлення державного акту на земельну ділянку для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд за рахунок земель житлової та громадської забудови в розмірі 0,25 га. за адресою вул. Котовського, 98, для ведення особистого селянського господарства в розмірі 0,25 га. за адресою вул. Котовського, 98.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (Козлов Г.П.).

Сільський голова                                                            І.Гангал

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар