admin on 23rd Жовтень 2010

ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 55

15 вересня 2010 року                                                                       село Гвіздівці

Про охоплення дітей шкільного віку навчанням та створення умов для забезпечення неповнолітніми повної загальної середньої освіти.

Відповідно до ст.32 п.1 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні “ та обговоривши інформацію директора загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів села Гвіздівці Дячука О.В. “Про охоплення дітей шкільного віку навчанням та створення умов для забезпечення неповнолітніми повної загальної середньої освіти“ виконавчий комітет сільської ради вирішив :

1. Інформацію директора школи Дячука О.В. “Про охоплення дітей шкільного віку навчанням та створення умов для забезпечення неповнолітніми повної загальної середньої освіти “ взяти до відома.

2. Для забезпечення охоплення дітей шкільного віку навчанням та покращення умов навчання і виховання дітей необхідно :

– зобов’язати мати Каменську Катерину Іванівну, син Каменський Денис Миколайович дитина якої не відвідує школу, повернути його на навчання;

до 08.10.2010 року сільський голова, директор школи.

– дирекції школи спільно з інспекторами дитячої кімнати міліції проводити рейди перевірки в вечірній час сімей, діти яких схильні до правопорушень.

один раз в тиждень директор школи, інспектор дитячої кімнати міліції

– вести роз’яснювальну роботу серед учнівської молоді про небезпечність вживання наркотиків, алкоголю та відповідальність за їх вживання і розповсюдження.

практичний психолог школи, соціальний педагог

3. Про хід виконання даного рішення заслухати в листопаді місяці 2010 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Кушнір Р.В.

Сільський голова                                                                                             І.Гангал

ІНФОРМАЦІЯ

на засідання виконкому 15 вересня 2010 року директора загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів села Гвіздівці Дячука Олександра Васильовича “Про охоплення дітей шкільного віку навчанням та створення умов для забезпечення неповнолітніми повної загальної середньої освіти”.

Світлина зупинила мить… і вже стала історією в житті всієї країни. Бо це Перше вересня. Перше вересня – це хвилюючий день для кожної людини. Добра традиція відзначати День знань підкреслює, якого великого значення надає наше суспільство ви хованню високоосвічених, свідомих громадян, підготовці їх до життя. Саме зі школи беруть свій початок тисячі доріг, що ведуть до найбільшого духовного багатства людства –вічних істин Добра, Мудрості і Краси. День знань – щорічне свято учасниками якого є, була і буде чи не кожна родина. Особливо пам’ятним є цей день для першокласників, які, тримаючись за батьківські руки вперше ступають на незвіданий шлях пізнання. Не менш важливим цей день є і для одинадцятикласників, яким незабаром доведеться обирати свій професійний шлях.

В загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів села Гвіздівці до навчання першого вересня приступило 162 учні. До першого класу цього року зараховано _____ учнів. Не приступив до навчання ___

В школі створено всі умови для навчання і виховання учнів. Кабінети, збережено технічне і наочне обладнання все в робочому стані. За спонсорською допомогою батьків проведено ремонт класних кімнат.

Забезпечена школа кваліфікованими педагогічними кадрами.

Основна мета, яку ставить перед собою педагогічний колектив, пов’язана з проблемою школи це –

використання та розвиток індивідуальних особливостей учнів в навчально-виховному процесі.

Педагогічний колектив постійно дбає про здоров’я учнів, створення належних умов, сприяє вчасному медичному обстеженню, роботі медико-педагогічної комісії. По добрій традиції на протязі навчального року вдало організовано гаряче харчування.

Щорічно організовуємо збір свіжих яблук і заготовляємо сухофрукти.

Постійно працює шкільна бібліотека. Всі учні школи забезпечені підручниками.

Директор школи                                                                                 Дячук О.В.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар