Цьогоріч ми відзначаємо 80–ту річницю утворення Сокирянського району… Важливим є і річниця і назва. Час іде і з кожним роком стає все менше тих людей, які стояли у витоків створення Сокирянщини, як району, людей, які своїми руками, так саме руками, в часи коли не було механізації, обробляли кожний клаптик землі, ставили камінь до каменю, будуючи ферми, тракторні бригади, школи, садочки, заклади охорони здоров’я. А втомившись від праці співали пісні та піднімали культуру…

Історія Сокирянщини бере свій початок від далекого 40–го, вона багата і цікава. А починалося все з Указу Президії Верховної Ради УРСР від 12 листопада «Щодо ліквідації повітів і утворення районів у Чернівецькій області», відповідно до якого було проведено районування області і утворено Секурянський район.

На ці роки випали нелегкі доля та випробування, злети і падіння, досягнення і прорахунки. Сокирянщина вистояла у важкі часи окупації, розрухи, відбудови. Разом ми пережили територіальну реформу 60-х років, сьогоднішня хвиля реформ – нові випробування. Сподіваємося все буде на благо жителів Сокирянщини. Бо тут жити нам, нашим дітям і онукам.

Як би не склалася історія, пам’ятаймо всі ми родом із Сокирянського району. Хтось тут народився, комусь він став рідним вже в зрілі роки. Неважливо яка буде «приставка» ОТГ чи район, маємо пам’ятати – 80-й рік на карті Чернівецької області є місцина, де ми живемо, яку ми любимо, до якої завжди буде линути серце.

В світову історію перемог та здобутків навіки увійшли знамениті культурні діячі, співаки, музиканти, спортсмени, лікарі саме як вихідці з щедрого та багатого Сокирянського району.

Дякуємо всім, за те, що щоденною працею вносите свій вклад в щасливе майбутнє нашого краю та країни!

Щиро бажаємо, щоб наші діти жили в квітучому і багатому Сокирянському краї, на Буковині, в мирній Україні!

Всім мирного неба, міцного здоров’я, родинної злагоди, щастя та достатку!

 

З вітання з нагоди 80–ої річниці утворення Сокирянського району

голови районної ради Василя Козака

та

голови районної державної адміністрації Ірини Антонюк.

 

***

 

Наша примітка

 

Нажаль адмінреформа і карантин занапастили цю визначну для мешканців Сокирянщини дату і подію. Цілком приєднуємось до цього поздоровлення і одночасно нагадуємо: все тече, все змінюється та при цьому повторюється… Реформатори приходять і уходять, а земля, край залишаються! Вдячні керівництву району, що воно передбачливо встигло масштабно відзначити 79-ту річницю!

 

 

За публікацією сайту «Сокирянщина»

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар