19 лютого Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив адміністративний позов представників Ради автомобілістів України – адвоката Тетяни Чурикової і Олексія Андроникова до Міністерства внутрішніх справ і Державного департаменту ДАІ МВС щодо заборони використання в Україні вимірювачів швидкості “Візир”.

Як повідомляє “Юридична практика”, постановою суду були визнані неправомірні дії МВС України й Держдепартаменту ДАІ МВС України по використанню радіолокаційного відеозаписуючого вимірювача швидкості “Візир” з метою виявлення й фіксації порушень Правил дорожнього руху.

Також своєю постановою суд заборонив МВС України і Держдепартаменту ДАІ МВС України, а також їх посадовим і службовим особам використовувати вимірювач швидкості “Візир” до прийняття нормативно-правового акту, яким міліції буде надане право використовувати такий вимірювач швидкості для виявлення й фіксації порушень ПДР.

Нагадаємо, раніше начальник Департаменту ДАІ Сергій Коломієць заявив, що його відомство більше не буде закуповувати прилади фотофіксації порушень ПДР “Візир”.

по матеріалу ЛIГА.Новости.

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

1 коментар к “Cуд знову заборонив використання приладу “Візир””

  1. хоча б щось хороше можна побачити! Давно пора було!

Залишити коментар