19 лютого Окружний адміністративний суд м. Києва задовольнив адміністративний позов представників Ради автомобілістів України — адвоката Тетяни Чурикової і Олексія Андроникова до Міністерства внутрішніх справ і Державного департаменту ДАІ МВС щодо заборони використання в Україні вимірювачів швидкості «Візир».

Як повідомляє «Юридична практика», постановою суду були визнані неправомірні дії МВС України й Держдепартаменту ДАІ МВС України по використанню радіолокаційного відеозаписуючого вимірювача швидкості «Візир» з метою виявлення й фіксації порушень Правил дорожнього руху.

Також своєю постановою суд заборонив МВС України і Держдепартаменту ДАІ МВС України, а також їх посадовим і службовим особам використовувати вимірювач швидкості «Візир» до прийняття нормативно-правового акту, яким міліції буде надане право використовувати такий вимірювач швидкості для виявлення й фіксації порушень ПДР.

Нагадаємо, раніше начальник Департаменту ДАІ Сергій Коломієць заявив, що його відомство більше не буде закуповувати прилади фотофіксації порушень ПДР «Візир».

по матеріалу ЛIГА.Новости.

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

1 коментар к “Cуд знову заборонив використання приладу «Візир»”

  1. хоча б щось хороше можна побачити! Давно пора було!

Залишити коментар