Вчителі, учні та працівники культури села Гвіздівці долучилися до проведення заходів з нагоди 31-ої річниці виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану, що перебував у цій далекій від нас країні в період 1979 – 1989 років. Зокрема, під час заходів вшанували пам’ять нашого земляка Кострижа Ярослава Петровича, померлого 23 січня 2018 року. Свого часу він з честю виконав свій військовий обов’язок в Афганістані.

За життя Ярослав Петрович був активним учасником культурно-бібліотечних заходів, присвячених подіям війни в Афганістані.

Дякуємо! Пам’ятаємо…

Руслана Куцька

_________________________________________________________________________

&&&

 

15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Зазвичай цей день переважно відзначався, як День виводу радянських військ з Афганістану.

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, а саме 31-ої річниці виведення радянських військ з Афганістану, працівники будинку культури спільно з сільською бібліотекою та дітьми і вчителями Гвіздівецької ЗОШ вшанували вже покійних учасників жахливої війни.

Світла пам’ять воїнам – «афганцям», миротворцям, які стали прикладом мужності, звитяги та відданості військовому обов’язку.

Пам’ятаємо! Сумуємо!

Глибоко вдячні та пишаємося нашим односельцем – воїном – «афганцем», якій на цей час проживає в м. Сокиряни – Барчуком Іваном Петрович, який пройшов нелегкий бойовий шлях і як ніхто знає справжню ціну війні і миру. Бажаємо йому міцного здоров’я, щастя, миру та добробуту!

 

Людмила Козлова

__________________________________________________________

&&&

 

 

Мітки: , , , , , , , ,

Залишити коментар