Щорічно 15 лютого український народ віддає глибоку шану всім, хто з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок у горах Афганістану та в інших “гарячих точках” світу.
Бібліотека села Гвіздівці до 30-річчя виведення військ з Афганістану підготувала виставку пам’яті – “Борг виконаний з честю”. У виставці представлено публікації історичного характеру о подіях в Афганістані та біографії воїнів-інтернаціоналістів з числа гвіздівчан.

Я хочу щоб згадали добрим словом наших земляків, юнацтво яких було обпалене афганською війною. Це Бучко Борис Степанович, Тіней Василь Іванович, які вже давно не з нами. Це Костриж Ярослав Петрович, який щороку 15 лютого зустрічався із школярами у нашій бібліотеці. Нажаль, Ярослав Петрович теж відійшов у вічність…

Нині проживає в Сокирянах Барчук Іван Петрович, уродженець нашого села, який теж був на одній із зустрічей із воїнами-«афганцями» у нашій бібліотеці. Щиро зичимо здоров’я нашому землякові та бажаємо йому довгих років життя.

 

Ми горді тим, що поруч із нами ростуть і живуть відважні і рішучі чоловіки, які відповідально виконують поставлені перед ними завдання.

Привітайте тих, хто був задіяний в боях Афгану і згадайте тих, кого привітати нажаль не маємо змоги…

 

 

Руслана Куцька, завідуюча бібліотекою с. Гвіздівці

Фото – з зустрічі у лютому 2014 року

____________________________________________________

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар