У гості до тваринників гвоздівецької артілі ім. Котовського завітали піонери місцевої восьмирічної школи. Вони виступили з цікавою програмою, присвяченою 50-річчю Радянської влади.
Тваринники прослухали цікаві розповіді про життя і творчість геніального вождя Великої жовтневої соціалістичної революції В.І. Леніна, а також про ветеранів і героїв Радянської влади Н.К. Крупську, Ф.Е. Дзержинського, І.В. Бабушкіна, С.М. Кірова та інших.
Хороше прозвучали у виконанні піонерів відомі революційні і фронтові пісні «Варшав`янка», «Сміливо ми в бій підем», «Пісня про Гайдара» та інші.
Л. Москалюк, старша піонервожата Гвоздівецької восьмирічної школи.
«Дністрові зорі», № 31 (2179), субота, 12 березня 1966 року
&&&
* * *
&&&
Восьмикласники нашої школи відвідали Сокирянський енергопоїзд. Робітники показали нам різні прилади, машиністи розповіли про їх будову.
Ця екскурсія дала нам багато користі. Ми поглибили знання з фізики.
Ф. Басько
«Дністрові зорі», № 31 (2179), субота, 12 березня 1966 року
&&&
&&&
Недавно учні Гвоздівецької школи провели екскурсію до м. Хотина по бойовому шляху комсомольської організації К. Галкіна. Піонери зустрілись з членами цієї організації М. Тампаларом, з матір ю К. Галкіна, з його батьком, які розповіли багато цікавого про свого сина.
Відвідали учні Хотинську фортецю, краєзнавчий музей. Повернувшись додому, багато розповіли вони цікавого своїм товаришам.
&&&
&&&
Успішно пройшов республіканський недільник, в цій же школі. Зароблені кошти підуть на спорудження музею «Молодої гвардії». Добре працювали піонери загонів ім. В. Бірюкової і ім. П. Морозова.
В праці і навчанні учнів завжди запалював приклад їх улюблених героїв — краснодонців, тому на проведеному недільнику вони намагалися працювати так, щоб вклад в цю благородну справу піонерів України був помітний.
Л. МОСКАЛЮК, старша піонервожата Гвоздівецької восьмирічної школи.
«Дністрові зорі», № 117 (2265), субота, 1 жовтня 1966 року
_______________________________________________
На фото різних років:
1. на верхньому фото: гвіздовецькі піонери біля старого сільського пам’ятника воїнам-визволителям;
2. на інших фото — гвіздовецькі піонери і учні старших класів гвіздовецької школи у поїздках по містах і місцевостях СРСР. Такі поїздки гвіздовецьких школярів здійснювалися щороку, в тому числі, за рахунок колгоспу (фото можна збільшити кліком мишки).
Мітки: археологія, Бессарабія, Буковина, волость, Гваздауци, Гвіздівці, Гвоздівці, Гвоздовцы, Гвоздоуць, географія, дослідження, історія, краєзнавство, минуле, Молдова, область, організація, Північна, пілнерська, піонери, повіт, Подністров'я, район, Секурянська, Секурянський, село, Сокирянський, Сокирянщина, СРСР, сучасність, Україна, УРСР, Хотинський, Чернівецька, школа
Залишити коментар