admin on 26th Березень 2015

пионеры-памятникУ гості до тваринників гвоздівецької артілі ім. Котовського завітали піонери місцевої восьмирічної школи. Вони виступили з цікавою програмою, присвяченою 50-річчю Радянської влади.

Тваринники прослухали цікаві розповіді про життя і творчість геніального вождя Великої жовтневої соціалістичної революції В.І. Леніна, а також про ветеранів і героїв Радянської влади Н.К. Крупську, Ф.Е. Дзержинського, І.В. Бабушкіна, С.М. Кірова та інших.

Хороше прозвучали у виконанні піонерів відомі революційні і фронтові пісні «Варшав`янка», «Сміливо ми в бій підем», «Пісня про Гайдара» та інші.

Л. Москалюк, старша піонервожата Гвоздівецької восьмирічної школи.

«Дністрові зорі», № 31 (2179), субота, 12 березня 1966 року

&&&

Київ

* * *

Москва

&&&

Восьмикласники нашої школи відвідали Сокирянський енергопоїзд. Робітники показали нам різні прилади, машиністи розповіли про їх будову.

Ця екскурсія дала нам багато користі. Ми поглибили знання з фізики.

Ф. Басько

«Дністрові зорі», № 31 (2179), субота, 12 березня 1966 року

&&&

Ленинград

&&&

Недавно учні Гвоздівецької школи провели екскурсію до м. Хотина по бойовому шляху комсомольської організації К. Галкіна. Піонери зустрілись з членами цієї ор­ганізації М. Тампаларом, з матір ю К. Галкіна, з його батьком, які розповіли бага­то цікавого про свого сина.

Відвідали учні Хотинську фортецю, краєзнавчий музей. Повернувшись додому, багато розповіли вони цікавого своїм товаришам.

&&&

Боест

&&&

Успішно пройшов республіканський недільник, в цій же школі. Зароблені кошти підуть на спорудження му­зею «Молодоїпечера гвардії». Добре працювали піонери загонів ім. В. Бірюкової і ім. П. Мо­розова.

В праці і навчанні учнів завжди запалював приклад їх улюблених героїв – краснодонців, тому на проведеному недільнику вони намагалися працювати так, щоб вклад в цю благородну справу піонерів України був помітний.

Л. МОСКАЛЮК, старша піонервожата Гвоздівецької вось­мирічної школи.

«Дністрові зорі», № 117 (2265), субота, 1 жовтня 1966 року

_______________________________________________

На фото різних років:

1. на верхньому фото: гвіздовецькі піонери біля старого сільського пам’ятника воїнам-визволителям;

2. на інших фото – гвіздовецькі піонери і учні старших класів гвіздовецької школи у поїздках по містах і місцевостях СРСР. Такі поїздки гвіздовецьких школярів здійснювалися щороку, в тому числі, за рахунок колгоспу (фото можна збільшити кліком мишки).

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар