admin on 18th Серпень 2016

19 серпня 2016 року о 10.00 годині в центрі міста Сокиряни,Фото029 по вул. Т.Шевченка традиційно відбудеться районне «Свято меду».

Рішення про проведення традиційного районного Свята меду було прийнято 8 серпня 2016 року на засіданні оргкомітету під головуванням т.в.о. голови райдержадміністрації Петра Бескупського та голови районної ради Василя Козака.

За задумом організаторів свята всі бажаючі матимуть змогу не тільки скуштувати свіжий солодкий нектар, а й освятити  його. Разом з продукцією бджільництва на святі буде представлено плоди праці аграріїв – дині, кавуни, яблука, груші. А також кулінари району приготують духмяну випічку з маком, якуза звичаєм, щедро намащену медом вживають українці. А головне кожен з пасічників та аграріїв зможе поспілкуватися з колегами та поділитися своїм досвідом.

Свято меду на Сокирянщини проводиться вже вшосте і має на меті відродити вікову медову славу України та пропагує культуру споживання продукції бджільництва як елементу здорового способу життя.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ще раз запрошуємо всіх завітати і не тільки скуштувати свіжий солодкий нектар, а й освятити його та взяти участь у справжньому святі народних звичаїв і традицій.

Сокирянська районна рада

Сокирянська РДА

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар