УКРАЇНА

ГВІЗДОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА СОКИРЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ V СЕСІЯ  VІІ  СКЛИКАННЯ

 РІШЕННЯ  № 40/5–16

14 червня  2016 року                                                                   село  Гвіздівці

 Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

Відповідно до Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад”, на підставі результату громадських слухань від 20.03.2016 року, розглянувши пропозицію Грубнянського сільського голови Кутейнікова О.С. від 16.03.2016 року “Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад” та пропозицію Сокирянського міського голови Равлика В.С. від 28.03.2016 року “Про надання згоди на добровільне дооб’єднання Гвіздовецької територіальної громади села Гвіздівці Гвіздовецької сільської ради до Сокирянської міської об’єднаної територіальної громади, сільська рада вирішила :

  1. Дати згоду на добровільне об’єднання територіальної громади села Гвіздівці Гвіздовецької сільської ради в одну об’єднану Сокирянську територіальну громаду з центром у місті Сокиряни.
  2. Делегувати сільського голову Гангала І.В., депутатів Гвіздовецької сільської ради Козлова Г.П., Дячука І.В., директора Гвіздовецької ЗОШ І – ІІІ ступенів Король М.А. до складу робочої   групи   з   підготовки   проектів   рішень   щодо   добровільного   об’єднання територіальних громад.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально – економічного та культурного розвитку села, бюджету та фінансів.

Сільський  голова                                                                     І. Гангал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мітки: , , , , , ,

Залишити коментар