admin on 23rd Березень 2020

Руслана Куцька

 

Залишаймося двома і зберігаймо спокій. Карантин – це тимчасово і обов’язково закінчиться. Вже минає перший тиждень ізоляції, багатьом стає нудно, гнітюче важко… На мою думку, в час випробувань варто заспокоїти, підтримати один одного, створити для своїх рідних корисну та позитивну атмосферу в домі.

Життя все ж продовжується… Тож давайте на позитиві, обмежуючи себе де в чому, готуватися до Великодня. Це велике свято наближається і вірю, що принесе радісні вісті. Також раджу готувати гуртом обіди, переглянути сімейні фото, читати книги для всіх та разом їх обговорювати. Є багато приємних речей, які нас єднають та заспокоюють. Пригадайте ті події, які Вас роблять щасливими.

 

І обов’язково згадайте те, що не маємо права забути – наближається 75-та річниця завершення Другої Світової війни. А саме в ці березневі дні 1944 року на території Сокирянського району йшли визвольні бої.

Хто має доступ до Інтернету, почитайте історію визволення нашого краю на сайтах «Гвіздівці», «Сокирянщина» та «Північно-бессарабський портал». Перегляньте на сайті «Гвіздівці» Книгу пам`яті нашого села, в якій, я впевнена, знайдете багато відомостей про своїх предків, про їх героїчне минуле.

 

Почитайте останню велику статтю на сайті “Гвіздівці” про перші історичні згадки гвіздівецькіх родин, долучиться до збору відомостей про свій власний рід.

Є що знати, є кого згадати!

Спілкуйтеся, читайте. Залишаймося на позитиві і будьмо здорові! Все буде добре!!!

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар