admin on 22nd Червень 2015

75 років з дня народження Івана Івановича Гончара, директора01
 Сокирянського районного музею гончарства, керівника народного аматорського колективу «Любисток» Будинку народної творчості та дозвілля сусіднього села Коболчин, Заслуженого працівника культури України, майстра народного мистецтва відсвяткувала громадськість району 21 червня 2015 року.

Святкові урочистості пройшли у приміщенні будинку народної творчості та дозвілля с. Коболчин. У цьому селі він народився, довгий час працював у місцевій школі, а нині – очолює найкращий на Україні музей гончарства та керує самобутній хоровий колективом.

На святі було сказано багато гарних слів на адресу ювіляра від представників обласної та районної влади, односельчан, аматорів сцени. Вітали іменниника директор Чернівецького обласного Учбово-методичного кабінету центру культури Буковини Микола Шкрібляк, начальник відділу культури райдержадміністрації Раїса Горн, директор та завідувач методичним відділом районного будинку народної творчості та дозвілля Василь та Серафима Воронюки, творча родина Михайла та Ольги Мафтуляків, директор місцевого загальноосвітнього навчального закладу Лариса Ткач, велика родина ювіляра.

02

Відтак презентовано трудовий та творчий шлях Івана Гончара у відеоматеріалах та документах.

А завершилося свято виступом народного аматорського хору «Любисток» під керівництвом ювіляра Івана Гончара.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Мітки: , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар