Руслана Куцька

 

15 листопада в Україні святкують День працівників сільського господарства.

На знак сердечної пошани та вдячності невтомним трудівникам наших полів, садів, дбайливим господарям – ветеранам сільського господарства, бібліотека філія села Гвіздівці підготувала відеоролик “ВАМ СЛАВА І ЗЕМНЕ СПАСИБІ, НЕВТОМНІ РУКИ ТРУДАРІВ”.

 

 

З великою повагою в цей день згадую ПОПЕЗУ ВАСИЛЯ ФЕДОРОВИЧА – колишній голова колгоспу ім. Котовського, учасник війни, почесний житель села Гвіздівці, нагороджений орденом Трудового Червоного прапора. За часів його керівництва господарство досягло мільйонних прибутків. Саме Василь Федорович та директор школи А.Т. Гевліч були ініціаторами будівництва в селі нової школи, дитячого садочка, будинку культури. Будувалися ці установи за рахунок коштів тодішнього колгоспу в якому не шкодуючи сил і здоров’я працювали всі жителі села (пізніше держава кошти компенсувала).

 

Чимало наших трударів за плідну працю одержали високі державні нагороди, грамоти, подяки. Сьогодні ще раз хочеться кожному керівнику, бригадиру, завфермою, механізатору, твариннику, комбайнеру та всім сільським людям, завдяки яким маємо священний хліб, достаток та добробут – уклінно подякувати за Вашу невтомну працю!

 

Хай не знають втоми роботящі руки, здоров’я міцного і затишного довголіття всім, хто самовіддано працював і працює для нашого добробуту.

 

Мітки: , , , , , , , ,

Залишити коментар