admin on 23rd Квітень 2019

У Гвіздівцях відбувся захід під гаслом «Ми за чисте майбутнє».

Сотні людей діляться у соціальних мережах фотографіями засміченої місцевості до та після прибирання. Україну охопила нова акція, всі охочі можуть  приєднатися до, так званого,  «челенджу»  з прибирання забруднених територій від сміття.

5 квітня 2019 року й у Гвіздівцях відбувся такій «челендж».  Працівники  та учні ЗОШ І-ІІІ ступенів села Гвіздівці  організували прибирання території сільської території.

Примітка сайту “Гвіздівці”: звісно, такі вже наші не дуже добрі часи, що навіть саму хорошу справу чомусь не можуть не спотворити якоюсь незрозумілою для переважної більшості людей в Україні і навіть в світі іноземною назвою (воно й самим англійцям не дуже зрозуміло – що то за “челендж”)?

Але, мабуть це вже вкоренилося і наші люди, які нібито й пропагують не погані ідеї, вже не можуть при цьому без того, щоб вчергове принизливо, по-холопські прогнутися перед «господарями» – європейцями та американцями?  

Така вже в нас тепер боротьба за «національне коріння»…

Діти завжди беруть приклад з дорослих! І якщо їх змалку привчати до порядку і чистоти, то їм надалі буде легше! Адже природа це наш дім! Природа і людина –  одне ціле. Якщо ми це будемо розуміти, то зможемо зберегти навколишній світ  для підростаючого покоління. Тож сподіваємося, що цей захід приверне увагу жителів Сокирянщини і вони активно долучаться до нього.

 

Адміністрація школи, сільський голова – Гангал І.В. висловлюють щиру вдячність всім, хто брав участь у прибиранні території села від сміття.

Я щиро вдячний 30-ти учням 8-го, 10-го та 11-го класів школи, які за одну годину зробили велику справу, прибрали територію лісової окраїни «Березина», зібравши 72 утрамбованих мішки поліетиленових пакетів, пластикових пляшок та іншого сміття. Лісник Карп Олексій Миколайович показав учням, як правильно збирати березовий сік без шкоди для дерева. Я вдячний учням за роботу, а батькам за виховання справжніх ЛЮДЕЙ.

Дозвольте подякувати 15-ти вчителям та 6-ти технічним працівникам школи, які долучилися до прибирання! Сьогодні в величне християнське свято – Благовіщення Господнє, дозвольте від себе особисто та від громади села подякувати Вам за допомогу, людяність та розуміння! Дозвольте побажати учням їх батькам, вчителям, працівникам школи миру, достатку, благополуччя в родинах і міцного Вам здоров’я!

Ми ще раз підтвердили, що ми згуртована та відповідальна громада. Не зупиняймося ж на досягнутому!

Іван Гангал 

 

Пам’ятайте! Все в наших руках, ми зможемо зробити світ чистішим та кращим!

 

 

За публікацією сайту «Північно-Бессарабський інформаційний портал» та за дописами у Facebook

 

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар