admin on 28th Червень 2019

14 червня 2019 року було святково та гамірно у нашому сільському будинку культури. 15 вихованців дитячої установи «Гвоздичка» (13 хлопчиків!!! і 2 дівчаток) всім присутнім подарували незабутнє свято. Дітки співали, танцювали, висловлювали слова подяки рідному садочку, любим вихователям. В свою чергу з вітальним словом та подарунками до випускників дитячого садочка звернувся сільський голова І.В. Гангал, завідуюча дитячою установою – Н.Г. Тимчук та Л.М. Кушнір – перша вчителька майбутніх першокласників.

Було багато квітів, музики, посмішок, подяк та побажань.

А вже 15 червня у випускників 2-го випуску Гвіздівецької середньої школи відбулася зустріч однокласників. 50 років минуло з тих пір як юними журавлями ці випускники вилетіли із стін рідної школи.

Низький уклін нашим вчителям та вихователям за ласку, сердечність, турботу та уважність! За те, що передали нам найцінніші перлини – перлини Доброти, Мудрості, Любові, Правди.

Пізнання світу для дітей значною мірою починається в дитячому садку. Вихователі докладають багато зусиль, щоб виховання та дозвілля дітей було цікавим та корисним. Літо -пора екскурсій, подорожей, мандрівок. Тож 16 червня 2019 року вихователі Л.В. Барчук та Ю.О. Шеремета із маленькими вихованцями вперше завітали до сільської бібліотеки.

Допитливі малята залюбки розглядали ілюстровані книжечки та слухали про важливість читання в житті.

Щиро дякую працівникам дитячої установи “Гвоздичка” за співпрацю та приємні хвилини спілкування із майбутніми читачами. А читати ці дітки будуть обов’язково, бо читання-це основа інтелектуального та творчого розвитку кожного з нас.

Руслана Куцька – завідуюча бібліотеки с. Гвіздівці

Мітки: , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар