Гарною подією завершується 2003 рік для мешканців села Гвіздівці, що на Сокирянщині. 23 грудня в цей віддалений населений пункт, розташований під самим україно-молдовським кордоном, прийшов газ. Цієї щасливої події гвіздівчани чекали майже 7 років, із сумом поглядаючи на ГРП, котрий увесь час ржавів на підході до села, яке очікувало газифікації.

Насправді, як виявилося, не було справжнього господаря. Бо з тих пір, як посаду сільського голови обійняв молодий, ініціативний Іван Гангал, почалися разючі переміни: від села до райцентру пролягла гладенька асфальтована дорога, село стало охайніше. І ось тепер матимуть ще голубе паливо.

Основним спонсором робіт стало місцеве ТОВ “Дністер” очолюване депутатом обласної ради Петром Препелицею. Для газифікації села ним було виділено 250 тис.грн., 40 тис. надійшло з районного бюджету. Першими на газове опалення перейдуть місцева школа, ФАП і сільрада. І ще 50 абонентів-приватників. З часом голубий вогник запалахкотить в кожній із 800 сільських осель.

На святі з нагоди відкриття газопроводу у селі побував голова обласної державної адміністрації Михайло Романів. У своєму виступі він зауважив, зокрема, що упродовж останніх десяти років темпи газифікації населених пунктів Чернівецької області в 4 рази більші, ніж за радянських часів. Нині в області прокладено вже 2100 км газопроводу, газифіковано, враховуючи Гвіздівці, 85 сіл. У році, що завершується, вітки газопроводу розгалузилися на 137 км. Причому, 43% виконаних робіт належить саме Сокирянщині. Є надія, в Новому році ще 6 сіл цього району буде газифіковано.

Михайло Романів щиро подякував усім, причетним до розв’язання цієї надзвичайно важливої соціальної проблеми, привітав мешканців села з наступаючими Новорічно-різдвяними святами, а тим, хто особливо відзначився на спорудженні сільського газопроводу, вручив Почесні грамоти ОДА та обласної ради.

Сайт Чернівецької обласної державної адміністрації

24.12.2003

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар