Тісні дружні зв’язки встановилися між учнями Гвіздовецької середньої школи та їх ровесниками з сусіднього молдавського села Клокушна. Вони відчуваються в усьому: і в соціалістичному змаганні між двома школами, і в спортивних зустрічах, і в проведенні різних тематичних вечорів.

Нині, готуючись до всенародного свята — 60-річчя Великого Жовтня, піонери та комсомольці нашої школи вирішили ще тісніше зміцнювати дружбу із ровесниками союзних республік; вивчають історію утворення, розвиток народного господарства, культури кожної із республік-сестер. В школі проводяться декади по союзних республіках. А дібравши багатий матеріал, школярі проводять вечори, присвячені тій чи іншій республіці. Ось і нещодавно такий вечір був присвячений орденоносній квітучій Молдавії.

Піонери та комсомольці місцевої школи з прапорцями союзних республік в руках, в гарно прикрашеному залі, утворюють живий коридор, через який радісно проходять посланці із сусідньої молдавської школи. Кожному із них піонери дарують червоні гвоздики. приколюють до костюмів емблеми клубу інтернаціональної дружби.

І ось починається урочиста частина. Гвіздовецькі школярі розповідають про минуле та сучасне Молдавії. Відтак секретар учнівської комсомольської організації Люба Мороз розповіла про досвід комсомольської роботи в Гвіздовецькій школі, про те, над чим працюють члени клубу інтернаціональної дружби. З доповіддю-відповіддю виступила секретар комсомольської організації Клокушнянської середньої школи Світлана Житар.

Зустріч закінчилась цікавим концертом, на якому звучали українські, молдавські та російські пісні, виконувались запальні танці.

О. Долга, організатор позакласної роботи Гвіздовецької середньої школи.

Надруковано у газеті Сокирянського районного комітету Компартії України та Сокирянської районної Ради депутатів трудящих “Дністрові зорі” № 20 (3775) 15.02.1977

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар