Тракторист Василь Серебрянський з артілі ім. Котовського вирішив цього року при найменших затратах ручної праці на 50-гектарній площі виростити по 50 центнерів сухого зерна. Зобов’язання немале, і механізатор докладає всіх зусиль, щоб з честю його виконати.

Восени кращий тракторист своєчасно виорав площу на глибокий зяб. Перед оранкою вніс на кожний гектар по 22 тонни гною. Першим весною заборонував ріллю, провів передпосівну культивацію грунту. Посіяв кукурудзу висококондиційним насінням, в добре розпушену землю.

Цими днями Василь Серебрянський закінчив боронування кукурудзи до появи сходів. За технологічною картою буде ще проведено боронування 11 з появою сходів, не менше чотирьох разів розпушено міжряддя. Перше розпушення передбачено провести одночасно з підживленням аміачною водою. Потім не менше трьох разів рослини підживлюватимуться мінеральними та органічними добривами.

Віриться, що тракторист Василь Серебрянський додержить свого слова.

М. Босак, помічник бригадира тракторної бригади артілі ім. Котовського

Стаття “Боронуємо кукурудзу”. Газета Сокирянського районного комітету Компартії України та районної ради депутатів трудящих Чернівецької області “Дністрові зорі“, 19.05.1965. 

 __________________________________

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар