Після невеличкої паузи в публікаціях, наш сайт повертається до більш активного інтернет-життя. При цьому ми повідомляємо про започаткування ще одного напрямку такої “життєдіяльності”: сайт серед інших матеріалів, які вже стали характерними для нас, з 17 липня розпочне  під, так би мовити, рубрикою “Так було: час і люди очами ЗМІ” (засобів масової інформації), публікацію історичних газетних статей, які стосуються села Гвіздівці, які писали про селян, про вихідців з села.

Ці статті будуть публікуватися без будь яких текстових змін, мовою оригіналів – так, як вони були опубліковані у свій час, за винятком матеріалів румунської преси та інших видань, які, зрозуміло, будуть перекладені на українську.

Значну частину таких газетних матеріалів нам люб’язно надала з свого архіву редакція Сокирянської районної газети “Дністрові зорі”, дещо ми одержали з інших архівних, бібліотечних джерел…

Сподіваємось, що такі публікації допоможуть декому щось згадати, а молоді і узнати – хто жив, чим дихав, що і як відбувалося у селі, у рідному краї, як народне життя відображалося у пресі.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар