admin on 9th Листопад 2019

“Пахне рідне село: і цвітінням лугів, і роздоллям небес, і піснями гаїв, і полями, де сонячне світить чоло – пахне цвітом село…”.
8 листопада, мешканці села Гвіздівці відзначають День села. Саме в цей день з’їжджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку, та турботу, цінні поради батька. В цей день – село, завжди радо зустрічає гостей.
Вранці 8 листопада 2019 року відбулася церковна служба, яку провели о. Рустік і о. Григорій, а також хресний хід. Після служби гвіздівчани і їх гості продовжили святкування за домашними столами, а ввечері в сільському будинку культури відбувся святковий концерт.

* * *

Святковий концерт під назвою “Село моє- краплиночка на карті” був наповнений гарними та веселими піснями, запальної хореографією дякуючи учням Гвіздівецької ЗОШ. Аматори сцени сільського будинку культури привітали всіх присутніх своєю творчістю.
У виконанні фольклорного ансамблю “Щирі серця” – прозвучали українські народні пісні: “Зелений сад”, “Ой ти хмелю, хмелю”, “В саду осіннім айстри білі” та українська жартівлива “Кури мої кури”; вокальний чоловічий гурт “Козаки” привітали гостей піснями “У Гвіздівцях хати в садах”, “Вербонька” та “Ой закувала сива зозуля”. Величезне задоволення отримали гості від виконання пісні “Стежина”, яку виконувала прекрасна людина – наш сільський бібліотекар Руслана Куцька. Також прозвучали пісні “Мій рідний край” та “Здравствуй рідне село” у виконанні Світлани Гангал та Руслани Куцької. Розсмішила гостей гуморескою “Білет на фітнес”- художній керівник будинку культури Сніжана Козлова, також музичні вітання звучали від новоствореного жіночого ансамблю “Гвіздівчанка” – “А ми дівчата з України”, “Цвіт пахучий білий”, та “Віночок українських пісень”. Піснею “Родина” вітала Лариса Руснак – музичний керівник ДНЗ “Гвоздичка”, яка постійно приймає участь у проведенні культурно-масових заходів у сільському будинку культури. Вдячні операторам озвучування свята, Петру Москалюку та Альоні Злагоді , які постійно підтримують працівників культури.
Хочеться сказати добре слово про аматорів сцени, які дарують нашим жителям свій талант абсолютно безкорисливо, тому що виходять на сцену за покликом серця. Віддають часточку свого тепла, гріють душу глядачам. Здається, що спиняється мить, коли лунають музичні номери у виконанні наших дітей.
Отож – наші дорогі, бажаємо Вам- прихильності долі, здійснення життєвих планів, мирних та сонячних днів, радості, нових цікавих ідей та професійних успіхів!!!

Більше відеоматеріалів зі святкування Храмового свята 8 листопада 2019 року можна побачити на YOU-TUBE  каналі села Гвіздівці.

І мабуть вже варто нагадати гвіздівчанам та вихідцям з села, що наступного року виповнюється 150 років від завершення побудови діючої на цей час гвіздівецької церкви і її першого освячення на честь Святого Дімитрія Солунського.

Людмила Козлова – завідуюча будинком культури с. Гвіздівці

Відеозаписи: О. Кучерявий

________________________________________

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар