01 rus1Вперше в Україні, у місті Києві пройшли змагання десяти міських районівSW у дисциплінах віджимання від підлоги, віджимання на брусах і підтягування на турніку. Тисячі городян і учасників «Закритої спортивної битви районів» підтягувалися, віджималися на брусах і від підлоги на користь свого району. Кожний бажаючий міг підійти й виконати вправи, після чого його результат фіксувався за конкретним районом містом.

Крім фіксування самих результатів, глядачі насолоджувалися колективним виконанням фрістайлу, індивідуальними виступами кожного з учасників. Учасники змагань були виняткові, показали заворожливі елементи, не залишили байдужими жодного глядача!

Ця подія відбулася 24 серпня в День Незалежності й буде продовжуватися до 14 вересня – дня фізкультури й спорту в Україні.

AtlantyІніціатором змагань виступила всеукраїнська громадська організація «STREET WORKOUT UKRAINE». Хлопці створили спеціальний сайт змагань, на якому можна стежити за всіма новинами www.workoutbattle.org. Цикл із десяти районних змагань у Києві підтримала компанія «Фармак» – на знак підтримки розвитку моди на здоровий спосіб життя.

За підсумками 24 серпня найсильнішим районом міста Києва виявився Оболонський. З 2 вересня по 13 вересня пройдуть змагання в кожному районі Києва. Місця проведення будуть зазначені в афішах, які хлопці самостійно будуть розклеювати по районах, а також, на сайті змагань. Всіх учасників чекають втішливі й мотивуючі до перемоги призи, наявність яких забезпечила компанія «Фармак».

Фінал змагань відбудеться в рамках святкового концерту «Жива Планета», що організовують Тимофій Нагорний і Денис Мінін на честь дня фізкультури й спорту в Україні 14 вересня.

001_993_590

Активісти руху «WORKOUT» запрошують усіх до участі в змаганнях у своїх районах і висловлюють подяку за підняття бойового духу у молоді, що підтримує здоровий спосіб життя; за мотивацію для юнаків, що прагнуть досягти таких самих висот, що наші спортсмени; за підтримку фізкультури, освіти й духу творіння, що стимулює лідерство й активність у молодих хлопців; всіх тих людей, і юних і дорослих, які своїм прикладом і діями розвивають і популяризують здоровий спосіб життя!

Слід зазначити, що Street Workout (укр. – вуличне тренування) – один з різновидів масових фізкультурних занять, містить у собі виконання різних вправ на вуличних спортмайданчиках на турніках, брусах, шведських стінках, горизонтальних сходах і інших конструкціях, або взагалі без їхнього використання (на землі). Іноді цей напрямок називають видом спорту, але до переліку видів спорту, визнаних в Україні й у Росії він не входить.

Цей неформальний всесвітній молодіжний рух у такому вигляді, як він існує зараз, зародився саме в Україні, об’єднавши в собі низку молодіжних неформальних спортивних проводжень часу з різних частин світу, і продовжило свій розвиток у Росії, Білорусії, швидко поширюючись по світові, встиг завоювати сотні тисяч прихильників.

Workout впливає на соціальне життя міст й країн. Будуються нові спортивні майданчики, на яких, на відміну від дорогих фітнес-клубів, можна тренуватися абсолютно безкоштовно. Замість алкоголю й інших руйнуючих шкідливих звичок молодь країн обирає спорт і розвиток тілаБыть здоровым и сильным - твой долг й духу.

Першими біля джерел цього руху в країнах колишнього СРСР стали й надали йому масовий розвиток на власному приклады – прості хлопці із Дніпропетровська, насамперед, Денис Мінін. Він також є лідером міжнародної організації World Street Workout і міжнародного руху за здоровий спосіб життя.

Перший чемпіонат (фестиваль) по «Street Workout» був проведений 27-28 травня 2011 р. у м. Дніпропетровську. Другий, вже світовий, чемпіонат був проведений у серпні 2011 у м. Рига (Латвія). Перше місце зайняв український спортсмен Євген Козир. Всі наступні чемпіонати й кубки були завойовані винятково українськими спортсменами, адже саме Україна започаткувала розвиток даного руху в країнах СНД.

Спортивні заходи Street Workout в Україні проходили не лише у Києві та Дніпропетровську, але й у інших великих і малих містах та селах України, наприклад, у Вінниці, Новомосковську Дніпропетровської області, в селі Любимівка Севастопольського району.

Сподіваємось, що й хлопці та дівчата, інші молоді люди (та й старші теж) з усіх місць та сіл України будуть приєднуватися до цього руху та організовувати у себе такі змагання. А за методичною та іншою допомогою мабуть можна звертатися до Української федерації – STREET WORKOUT UKRAINE. Мабуть, колись не стануть виключенням з цього і Гвіздівці, особливо з врахуванням високого рівня розвитку спорту в селі.

AlA25ySMtdk

Веб-сторінки, присвячені руху STREET WORKOUT:

STREET WORKOUT UKRAINE

STREET WORKOUT UKRAINE на Facebook

Відеострічка “Спортивна битва районiв Києва”

Всесвітня федерація STREET WORKOUT

Фотоматеріали для публікації надало ВГО «Street Workout Ukraine»

Технічна обробка – сайт “Гвіздівці”

_____________________________________________________________

Публікація – вересень 2013 р.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар