admin on 29th Грудень 2010

Гвіздовецька школа отримала новий шкільний автобус. Раніше учнів возив старий “КАВЗ”, 1991 року випуску, який часто ламався, не завжди вчасно довозив дітей до школи і з школи. Підлога і дах старого автобуса прогнили, дах протікав, під час дощу в ньому треба їхати з парасолькою.

Та після новорічних канікул школярі будуть їздити новим транспортом – «Шкільний автобус». Цей подарунок школа отримала школа у суботу від обласної влади. Голова облдержадміністрації Михайло Папієв вручив директору школи ключі від нового шкільного автобуса. На церемонії були присутні голова Сокирянської РДА Василь Козак, заступник голови Сокирянської районної ради Сергій Горн.

Під час вручення голова РДА Василь Козак відзначив успіхи гвіздовецькіх школярів у навчанні, спорті та художній самодіяльності. Автобус освятив настоятель місцевого храму Отець Рустік. Сільські школярі влаштували концерт.

Автобусом буде забезпечено підвезення до школи 23-х учнів та педагогічних працівників з сіл Олексіївка та Новоолексіївка. Маршрут має протяжність 26 кілометрів.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар