Ірина Римарчук

 

Золота осінь добігла кінця, і вже зима вступила у свої права. Золотисто-багряний килим з листя, яке вальсує з вітром, вкрило все навколо. Учні Гвіздівецького ліцею прибрали територію від опалого листя біля пам’ятника загиблим воїнам – односельчанам.

І у самому Гвіздівецькому ліцеї продовжуються роботи щодо благоустрою території навчального закладу, укладання бруківки.

Учнівський та педагогічний колектив Гвіздівецького ліцею, користуючись наявними погодними умовами, підхопив естафету озеленення. Вчора вздовж доріжки навчального закладу та на подвір’ї було висаджено 300 кущів самшиту. Самшит, одна з найдревніших декоративних рослин, яка цінується за густу крону, гарне листя та невибагливість. Саджанці самшиту вирощують в ДП «Сокирянський лісгосп», яке активно співпрацює з усіма навчальними закладами Сокирянщини. За словами керівника Гвіздівецького ліцею, якщо погодні умови дозволять заплановано висадку ще 200 кущів самшиту.

Нагадаємо, Сокирянщина, одна з перших, підхопила ідею заступника голови обласної державної адміністрації Олексія Бойка і за налагодженої співпраці керівників районної влади та Сокирянської об’єднаної територіальної громади з ДП «Сокирянський лісгосп», здійснює озеленення населених пунктів та залучає учнівську молодь до корисної лісовідновлювальної справи.

Дякую всім хто допомагає нам у вирішенні проблемних питань з якими ми стикаємось! Приємно, що відгукується керівництво нашої громади, весь колектив Гвіздівецького ліцею, учні, батьки, жителі села.

Окрема подяка бригаді, яка укладає бруківку!

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар