admin on 20th Жовтень 2021

Сокирянщина! Наш мальовничий край здавна славиться літературними та мистецькими талантами, неординарними особистостями. На уроках літератури рідного краю учні знайомляться з творчістю письменників-земляків. Такі уроки – особливі, вони виховують любов до рідної землі, допомагають збагатити духовний світ учня, сформувати національну свідомість, викликати повагу до щедрих, чесних і працьовитих людей, до славного минулого, до безцінних скарбів рідної землі. У свою чергу, твори поетів вражають глибиною почуттів, красою, силою та незламністю духу.

19 жовтня в опорному закладі «Гвіздівецький ліцей» для учнів 11 класу було проведено урок літератури рідного краю на тему: «Поезії Сокирянщини». Шкільний бібліотекар Михайлевська Лілія Леонідівна та вчитель української літератури Загоруй Наталія Василівна поглибили знання одинадцятикласників про талановитих поетів-земляків. Учні показали свої знання, проявили декламаторські здібності та продемонстрували неабиякий талант, створивши власні поетичні твори.

 

За публікацією сайту “Північно-Бессарабський інформаційний портал”

————————————————————————————————————————

Історична довідка: у Гвіздівцях за їх історію було чимало людей с поетичним даром. Та мабуть першими з відомих нам на цей час поетичних творів гвіздівчан мабуть варто вважати  вірші, складені колишнім гвіздівецьким поміщиком – Платоном Бібері.  Про нього і його творчість можна почитати в публікації на нашому сайті.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар