У центрі Гвіздівців серед вічнозелених ялин01 rus1 височить школа – храм знань і культури, світла і добра. Її господарем є чесна, ініціативна, скромна людина внутрішньої шляхетності Олександр Васильович Дячук.

Родився він і виріс в нашому селі, в родині Євгенії Сергіївни та Василя Кириловича. Це були шановані, порядні люди, зразкові господарі. Син Саша старанно навчався в школі, дома привчався до праці. Батьки вчили його поважати людей, співчувати і допомагати.

Я була класним керівником у цьому класі, де навчався Саша, якого знаю вихованою дитиною. Брав участь у шкільних і класних гуртках. Здобув музичну освіту.

Після школи вступив до Кам’янець-Подільського педагогічного інституту на факультет фізики. Швидко пролетіли студентські роки, і молодий вчитель повернувся в рідну школу. Створив хорошу, зразкову сім’ю. Дружина Галина – медик. Разом виховують доньку і сина. З 2008 року Олександр Васильович працює директором школи, у якій навчаються 165 учнів.

В грудні 2010р. школа одержала автобус для підвезення учнів із с. Олексіївка до Гвіздівців. Протягом літа проведено ремонт класів, удосконалено окремі частини будови.

Велику допомогу школі надає перший заступник голови райдержадміністрації, депутат райради від виборців нашого села Олексій Сергійович Бойко. Зокрема, посприяв осучасненню шкільної їдальні, придбанню меблів для методкабінету, встановленню стічних відливів.

Разом із директором О.В. Дячуком працюють досвідчені вчителі – В.М. Костриж, Л.М. Оксимчук, Л.В. Домітращук, Г.В. Карп, Л.М. Кушнір, Н.В. Одажів, О.А. Іроденко. З великим педагогічним досвідом заступником директора по виховній роботі працює В.П.Сандуляк. У цьому році її обрано головою ради ветеранів села.

Школа прийняла у свою сім’ю молодих педагогів, недавніх випускників – М.А. Гуйду та А.А.Козловську. Колектив має гідну зміну в особі таких вчителів як О.Б. Сандуляк, О.В. Блинда, завуча Р.В. Мудрика.

Я неодноразово буваю запрошеною на свята Знань, останнього дзвоника. Їх цікаво і змістовно проводять педагоги Ю.В. Костриж і Р.В. Кушнір. Дуже важливими питаннями морального виховання займається практичний психолог С.В. Гангал. Чудові картини із соломки прикрашають коридори школи. Їх виготовляють гуртківці під керівництвом О.В. Джумак. Славляться гвіздовецькі бандуристи, які неодноразово одержували перемоги на конкурсах. Їх готує вчителька музики і співів М.Г.  Гуцол.

У минулому навчальному році 11-й клас закінчили 13 учнів, 8 з них вступили у вищі навчальні заклади.

Школа постійно поповнює колектив спортсменів села. У 2008р. на обласному огляді-конкурсі „Краще спортивне село” наші спортсмени зайняли ІІІ місце.

Живуть у Гвіздівцях і найсильніші люди. Це Руслан Савчук, Р.В. Мудрик, Р.В. Видиш і ін. Вони займають призові місця у змаганнях.

24 кубки з різних видів спорту одержали наші спортсмени: вони зберігаються на чільному місці у сільській раді. Незмінним вболівальником на всіх цих змаганнях був і є завжди сільський голова І.В.Гангал, який надає спортсменам необхідну допомогу транспортом і з інших питань.

До спортивних здобутків має велике відношення вчитель-ветеран Роман Олексійович Бандурак. З його легкої руки село десятки років вважається спортивним.

Сільський голова і директор школи гарно співпрацюють. Під час виборів до місцевих рад жителі села обрали О.В. Дячука депутатом Гвіздовецької сільської ради. Це допомагає йому вирішувати проблеми шкільного життя.

Зінаїда БУРЧЕНКО, ветеран освітянської галузі

Газета “Дністрові зорі”, 25.11.2011 р.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар