Днями наша – гвіздовецька, прославлена і талановита бандуристка, танцюристка, студентка V курсу Буковинської фінансової академії Тетяна Бойко взяла участь у ХV Всеукраїнському конкурсі краси «Королева Донбасу-2011», який відбувся 19 березня в актовому залі КСКЦ «Стірол» міста Горлівки.

Оголосити королеву Донбасу 2011 року приїхала переможниця минулого шоу Ганна Бікус. Ганна коронувала Тетяну Бойко.

На завершення Таня сказала: “Ця перемога багато значить для мене – це й додатковий успіх, і додаткові знання, усе, що ще не раз придасться в кар’єрі. Кожній дівчині сьогодні я хочу сказати – ви можете перемогти в будь-якому конкурсі, незалежно від зовнішності, головне – бажання. Саме воно становить 70% успіху. До цього конкурсу далеко з рідної Буковини не їхала. Тим цікавіше було побувати на сході, у Горлівці. Всі мої мрії здійснилися: я домоглася всього, чого хотіла. Не приховую, що було величезне бажання перемогти. Однак поряд одержала масу емоцій, знайомство із приголомшливими й цікавими людьми».

«Королева Донбасу 2011», як вже зазначалося, поки ще студентка 5-го курсу Буковинської державної фінансової академії. Незабаром Тетяна стане дипломованим фахівцем з обліку й аудита. «Якщо вийде, виберу модельний бізнес. Будуть цікаві пропозиції – виїду за кордон», розповіла Таня.

Таня, крім гри на бандурі і танців, захоплюється настільним тенісом, дуже любить читати й одержує велике задоволення від поїздок. Раніше Тетяна була переможицею 11-го Національного конкурсу краси “Міс Західна Україна Буковина (open) 2009″, якій відбувся 27 грудня 2009 р. у Чернівцях та про який наш сайт вже писав.

На верхньому фото – Тетяна Бойко у 2005 р., коли вона вперше перемогла на конкурсі краси

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар