Нині члени рільничих бригад колгоспу ім. Котовського трудяться на бурякових плантаціях. В обідню перерву до них завітала вчителька Гвіздовецької середньої школи Є.П. Вербна. Вона прочитала колгоспницям з ланки Надії Олійник лекцію про життя та революційну діяльність вождя всього світового пролетаріату В.І. Леніна. У виступі Євдокія Павлівна використала багатий книжковий матеріал про Ілліча, а також свої враження від поїздки у селище Розлив. З інтересом слухали колгоспниці розповідь вчительки про те, як сім’я робітника – більшовика Ємельянова переховувала Ілліча від Тимчасового уряду, допомагала йому підтримувати зв’язок із соратниками по революційній боротьбі. Такі зустрічі колгоспників і вчительки часті і завжди бажані.

На фото : Є.П. Вербна (перша справа) серед колгоспників.

Фото А. Собка.

“Дністрові зорі” (газета Сокирянського районного комітету КП України та районної ради депутатів трудящих Чернівецької області) № 114 (2724), 27.08.1969 р.

*********************************************************************

Політінформатора Івана Мефодійовича Бурченка, якого ви бачите на цьому знімку, часто можна зустріти на виробничих ділянках колгоспу імені Котовського. Він розповідає трудівникам села про досягнення нашого народу в господарському і культурному будівництві, про події за кордоном, про те, як готується наша Батьківщина відзначити 100-річчя від дня народження В.І. Леніна.

І.М. Бурченка добре знають і працівники торгівлі с. Гвіздівець, перед якими він періодично виступає.

Фото А. Собка.

“Дністрові зорі” (газета Сокирянського районного комітету КП України та районної ради депутатів трудящих Чернівецької області) № 119 (2729), 9.10.1969 р.

________________________________

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар