DIGITAL CAMERA7 серпня 2010 р. у Літньому парку культури і відпочинку ім. Тараса Шевченка в Чернівцях відбувся творчий звіт майстрів мистецтв і художніх колективів, присвячений 70-й річниці утворення Чернівецької області. У ньому взяв участь від нашого району чоловічий дует із Гвіздівців у складі Івана Куляка та Леоніда Багрія з акомпаніатором Олександром Дячуком.

Пісня нашого земляка Михайла Мафтуляка „Гвіздівчанка” звучала в одній концертній програмі із заслуженим артистом України Леонідом Корінцем, Алою Горинь, Василем Панюком, лауреатом Всеукраїнських пісенних фестивалів Марічкою Яремчук, Василем Давилюком, дуетом „Скриня”, заслуженими артистами України Іваном Кавацюком та Оксаною Савчук, народною артисткою України Ольгою Добрянською, а також всесвітньо відомими Мар’яном Галенком, Іво Бобулом.

Гвіздовецьких аматорів світло цих зірок не затьмарило – вони зачарували глядачів м. Чернівці своїм професійним виконанням. Неможливо розказати – це потрібно почути, побачити! Вже на третій строфі пісні із залу лунало: „Браво! Браво, сокирянці!” Скільки радості і щастя було в цю мить у серцях моїх односельчан…

Учасники художньої самодіяльності Гвіздівців славлять і люблять своє село. Під час генеральної репетиції гарні слова подяки звучали в Чернівцях нашого колективу „Щирі серця”, талановитих людей Марії Потапової, Галини Бурчаківської, Ганни Блинди, Івана Куляка, Леоніда Багрія, Василя Козороза, Василя Доготаря, Ганни Пислар, Марії Кучерявої.

Перед цим працівники обласного управління культури побували у всіх районах області на творчих звітах. У Сокирянах вони слухали і високо оцінили саме наш фольклорний колектив.

Катерина Видиш, директор будинку культури с. Гвіздівці

«Дністрові зорі», 13 серпня 2010 р.

_______________________

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар