023Звітуючи про виконання намічених рубежів першого кварталу нинішнього року, з радістю можу доповісти, що своє соціалістичні зобов’язання за цей період виконала з честю і зайняла перше місце серед доярок ферми. Від кожної корови одержала по 789 кілограмів молока. Непоганих результатів добилися й Марія Кирилівна Куца, Віра Василівна Лугініч, які надоїли по 700 — 747 кілограмів молока. Загалом працівники молочнотоварної ферми виробили на 100 гектарів сільськогосподарських угідь 125,5 центнера продукції, справившись з зобов’язаннями кварталу на 104 проц.

Вагомим трудовим здобуткам у значній мірі сприяє дієве соціалістичне змагання, яке розгорнуто між тваринниками. Колектив нашого корівника здобув першість у змаганні з доярками другого, де за квартал надоїли 492 кілограми молока від корови — на 92 кілограми менше, ніж ми.

Останніми днями я надоюю по 9,5 — 10 кілограмів молока від корови. А моя подруга по змаганню Ольга Георгіївна Колісник — по 8 — 9 кілограмів молока. Отже, першість — за мною. Та знаю, що це не так важливо. Головне — результат, від якого виграє загальна справа.

Кожен тваринник радгоспу глибоко усвідомлює необхідність працювати високопродуктивно, виробляти більше продукції, кращої якості і а меншими затратами. І нас не задовільний досягнуте. В другому кварталі мобілізуємо свої зусилля, щоб підвищити продуктивність худоби. Вже в цьому місяці плануємо довести середньодобові надої молока до 6,5 – 7 кілограмів, я ж зобов’язалась на дешевих зелених кормах надоювати від сименталок по 15 – 16 кілограмів молока, всю продукцію здавати першим сортом.

М. БУЧКО, доярка радгоспу імені Котовського.

 «Дністрові зорі», № 43 (3798), четвер 9 квітня 1977 року

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар