P8316453Минув 1968 рік. Перегорнуто ще одну яскраву сторінку в житті нашого народу, нашої Батьківщини. Трудящі Сокирянщини разом з братами й сестрами всіх націй і народностей Радянського Союзу зробили новий крок до комунізму.

В своєму мирному поході ми керувались і будемо надалі керуватись мудрою політикою Комуністичної партії і Радянського уряду. Дороговказом нам служить і служитиме марксистсько-ленінське вчення.

P8316453-1

Робітники, колгоспники району, інтелігенція, молодь, наші славні жінки самовідданою працею і трудовими перемогами прикрасили новорічне свято, зробили його радісним, урочистим.

Колективи промислових підприємств в основному успішно справились із виконанням завдань третього року п’ятирічки. План випуску валової продукції виконано в цілому на 105,9 процента. Понад річне завдання випущено продукції майже на 600 тисяч карбованців.

Минулий рік був суворим екзаменом на зрілість для трудівників полів. З цього важкого поєдинку з примхами погоди наші люди вийшли переможцями. На круг в районі вирощено з кожного гектара цукрових буряків по 310 центнерів, кукурудзи в зерні — 31, картоплі — 118, соняшника —17,6 центнера.

Трудом славна людина нашої доби, не залежно від того, де б вона не працювала, які б обов’язки не виконувала. Всі ми пишаємось трудовими здобутками токаря райоб’єднання «Сільгосптехніки» О. Слєпцова, столяра «Міжколгоспбуду» І. Мазура, робітниці харчокомбінату Н. Гаврилової, ланкової з колгоспу «Маяк» Г. Лисай, телятниці з артілі «Нове життя» М. Кислої, ланкового механізованої ланки з колгоспу імені Першого травня І. Рябого, вчительки Сокирянської середньої школи № 1 А. Савчук, зубного лікаря районної лікарні Л. Палачової. Сотні інших робітників, колгоспників, службовців доклали немало праці і уміння для зміцнення економіки і дальшого розвитку культури в нашому районі. Наші досягнення — то надійний фундамент і запорука нових перемог в 1969 році. Поряд з дальшим розвитком промисловості і сільського господарства у нас широким фронтом буде вестись житлове будівництво. В нинішньому році в Сокирянах і селах району стануть до ладу нові школи, лікувальні заклади, клуби, підприємства зв’язку, побутові комбінати.

Над здійсненням цих великих планів нам належить працювати ще краще, впроваджувати нові, прогресивні ферми і методи організації праці, вишукувати невикористані резерви, вести боротьбу за економію і бережливість на всіх ділянках виробництва.

Нинішній рік знаменний тим, що він наблизить нас до вікового ювілею з дня народження В.І. Леніна. Найкращим дарунком цьому історичному святу буде наша сумлінна праця і успішне завершення четвертого року п’ятирічки.

Районний комітет партії і райвиконком висловлюють впевненість, що трудящі району в цьому році не пошкодують сил для виконання зобов’язань, взятих на честь 100-річчя від дня народження В. І. Леніна.

З Новим роком, з новим щастям вас, дорогі товариші!

П.М. Булах, голова виконавчого комітету Сокирянської Ради депутатів трудящих.

_____________________________________________

«Дністрові зорі» – орган Сокирянського районного комітету КП України і районної Ради депутатів трудящих Чернівецької області. № 1(2611), середа, 1 січня 1969 року.

_____________________________________________

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар