Вночі 21 листопада 2019 року, близько 23 години, прикордонний наряд відділу «Сокиряни», неподалік села Гвіздівці помітив осіб, що переміщали через Державний кордон пакунки, у яких, як виявилось згодом, були контрабандні цигарки. Про це повідомили у Сокирянському відділенні поліції.

За офіційними повідомленнями, на вимоги співробітників Державної прикордонної служби ці особи не реагували і продовжили перекидати пакунки та згодом спробували заволодіти зброєю прикордонного наряду. Відтак військовослужбовці змушені були застосувати зброю для попередження. Наразі правопорушники, використовуючи автотранспортні засоби «Мерседес віто» синього кольору, італійської реєстрації та «Мерседес Віто» жовтого кольору, болгарської реєстрації спробували скоїти наїзд на прикордонників та намагались втекти з місця події.   Службовцем Чернівецького прикордонного загону у відповідь було здійснено попереджувальні постріли вгору з автоматичної зброї та по колесах даних транспортних засобів.
Близько опівночі до швидкої медичної допомоги доставлено трьох громадян, з яких двоє є жителями села Гвіздівці, з вогнепальними пораненнями різного ступеню, які  були спричинені в результаті затримання працівниками Державної прикордонної служби під час спроби незаконного переміщення через державний кордон України тютюнових виробів.

На даний час постраждалі перебувають в різних медичних закладах, де їм надається медична допомога.

Також стало відомо, що стрілянину на кордоні розслідуватиме ДБР, матеріали на розгляді.

 

&&&

 

В зв’язку з резонансністю, особливо для нашого села, цієї неоднозначної події ми досі утримувались від будь яких публікацій. Ми і на цей час не будемо розміщати будь-які свої власні коментарі і повідомлення щодо цієї події, але пропонуємо відвідувачам сайту низку заслуговуючих на увагу публікацій з різних джерел, які наявні на цей час, щоб кожен мав можливість зробити свої висновки.

 

 

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар