admin on 20th Грудень 2012

За повідомленням сайту Чернівецької обласної державної адміністрації, з посиланням на даніна русском языке Територіального управління МНС України в Чернівецькій області, станом на 7 годину ранку 20 грудня ускладненим залишається проїзд до 16 населених пунктів краю. Рятувальними підрозділами області здійснено буксирування 266 одиниць техніки, з них: 31 вантажний автомобіль, 200 легкових, 7 пасажирських автобусів, 20 мікроавтобусів та 8 автомобілів швидкої медичної допомоги.

МНС-івсці краю в цілому надали допомогу 538 особам, у т.ч. 17 дітям, які знаходились в транспортних засобах, що потрапили в затори та снігові замети.

У повідомленні йдеться, що на здійснення заходів для забезпечення проїзду на автошляхах області в період з 15 по 19 грудня залучалось від Територіального управління МНС у Чернівецькій області 65 одиниць техніки, працювало 153 чоловіки особового складу, від Служби автомобільних доріг краю – 63 одиниці техніки й 159 працівників, від військових підрозділів – 6 одиниць техніки та 105 чоловік особового складу.

Слід зазначити, що нарешті, у ніч з 19 на 20 грудня прочистили и дорогу зOLYMPUS DIGITAL CAMERA Сокирян до Гвіздівців і тепер сполучення Гвіздівців з зовнішнім світом відновлене. До сільських крамниць розпочали завозити хліб та інші продукти, товари. Люди змогли дістатися до райцентру.

Поки що великою проблемою для мешканців Сокирянського і Кельменецького районів залишається неможливість дістатися до Чернівців. Дорога, яку пробили, на Кельменеччині забезпечує рух лише в одному напрямку. Аналогічно утруднено можливість приїхати і з Чернівців. Додаткові складнощі виникли у мешканців, зокрема, Сокирянського району, які одержують кошти через банкомати, адже банки не могли завезти у них готівку. Ще сьогодні банкомати були пустими, що є дуже неприємним напередодні новорічних свят.

Також сайт ОДА повідомляє, що для оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуацій та забезпечення безперебійного транспортного сполучення на автомобільних шляхах Кельменецького району голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв вчора підписав доручення «Про утворення штабу з оперативного реагування та вжиття заходів з ліквідації наслідків снігових заметів на автомобільних шляхах Кельменецького району Чернівецької області».

Згідно з дорученням, Службі автомобільних доріг у Чернівецькій області спільно з Облавтодором доручено забезпечити у найкоротші терміни розчищення дорожніх шляхів Кельменецького району від снігових заметів із залученням спеціальної техніки; департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення обласної державної адміністрації забезпечити належне медичне обслуговування осіб, які постраждали від переохолодження внаслідок снігових заметів та патрулювання на ускладнених ділянках автошляхів; управлінню Державтоінспекції УМВС України в Чернівецькій області обмежити рух OLYMPUS DIGITAL CAMERAна дорогах загального користування, де ведуться роботи з очищення доріг від снігових заметів на території району.

Напевне, що для окремих громадян буде важливим знати, що на адресу обласної державної адміністрації надійшов лист від Генерального Консульства України в Сучаві щодо ускладнення погодних умов і дорожнього руху у Румунії. Як зазначається у листі, внаслідок різкого ускладнення погодних умов в окремих місцевостях Румунії має місце блокування доріг або значне ускладнення умов дорожнього руху. Зокрема, у повітах Вранча, Васлуй Бакеу, Сучава, у повіті Ботошань заблоковані більшість доріг національного та місцевого значення.

«Основна європейська магістраль Е-85 «Сірет – Бухарест» функціонує зіOLYMPUS DIGITAL CAMERA значними обмеженнями. Аналогічна ситуація на дорогах у напрямках «Сучава – Бая Маре» і «Сучава – Ботошань». На зазначених напрямах тимчасово заборонено рух вантажних автомобілів вагою більше 7,5 тонн», – йдеться у листі.

У зв’язку з цим, жителям Чернівецької області рекомендують утриматись від поїздок до сусідньої Румунії. У випадку ж виїзду, автотранспорт повинен бути з зимовими шинами, його треба обов’язково оснастити ланцюгами, лопатами та іншим необхідним обладнанням для дій у випадку потрапляння у снігові замети.

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар