В Україну і в Росію слабоалкогольні банкові коктейлі почали завозити на початку 90-х з Європи, найчастіше з Польщі. Деякі компанії, які споконвічно займалися імпортом і просуванням товарів в Україні і в Росії, потім переросли в ботлерів (тих, що розливають напої). Повальне захоплення цими напоями почалося на початку нового століття. По даним Національної алкогольної асоціації Росії, в 2002 році ринок САК виріс майже на 40%, в 2003-му – ще на 37,5%. Тоді ж у магазинах було представлене повне коктейльна різноманіть – до 600 різновидів у Росії, аналогічна ситуація і в Україні.

Цільова аудиторія цих напоїв визначена чітко – школярі й молодь. Коштує такий напій копійки, і з двох яскравих банок можна добре насмоктатися. Ближче до середини 2000-х років, на ринку з’явилися новинки – алкогольно-енергетичні напої.

Концепція цього пійла взята із чорної наркоманської дійсності – сполучення двох, на перший погляд несумісних препаратів – релаксантів і стимуляторів, на наркоманському жаргоні називається “качели”. Не потрібно проводити польові наркологічні дослідження, щоб встановити – розпад особистості в цьому випадку наступає швидше, майже миттєво. Як показує практика – вживання двох банок алкогольних енергетичних напоїв-коктейлів на добу, протягом трьох-чотирьох місяців вистачає для появи психічної алкогольної залежності. І нікого чомусь не дивує той факт, що українські й російські школи тепер випускають не абітурієнтів для вузів, ні солдат, робітників, менеджерів, матерів, … а алкоголіків у різних стадіях. З фізіологією все значно страшніше. Якщо такого школяра розтяти на прозекторському столі, то побачите печінку 35-річного ханурика і випалений шлунково-кишковий тракт.

Як це співвідноситься з державними деклараціями про здоров’я молоді – незрозуміло. Але здогадатися можна: прибуток від здорової молоді тенденція – досить ефемерна і відкладена за часом, а прибуток від продажу напоїв конкретний й цьогочасний. До речі, ви не знайдете в західних магазинах аналогів українського й російського молодіжного пійла. А якщо й знайдете, то за такими цінами, що споживачеві простіше взяти пляшку джина й пляшку содової, і самому змішати коктейль.

Без цих коктейльчиків, що прийшли на зміну радянському «Буратіно», тепер не обходиться жоден підлітково-молодіжний захід. Майбутні «хроніки» і ханурики охоче позують із бляшаними банками в руках. Молоді здається, що вона «вступає в нове, доросле життя». Насправді, ці “неповноцінні істоти” поступово звільняють “життєвий простір”» для західних “надлюдей” і окремих нащадків нашої рідної сволоти, яка на догоду західним господарям і працює над звільненням території.

Побита істина – історія любить повторюватися, але не завжди повторення виявляється фарсом. Найближчим аналогом є відомий сюжет з освоєння Північної Америки. “Добрі” англосакси, які пройшли вакцинацію, роздавали не щепленим індіанцям гуманітарну допомогу – ковдри заражені віспою. Але, індіанці одержували свою смерть безкоштовно, а українська і російська молодь за отруту ще й платить – платить за своє власне знищення.
Захід береже свою молодь, без усяких «інноваційних проектів», пафосних декларацій і «місячників здоров’я». Просто тупо береже, і все. Тому що молодь – майбутнє країни. А якщо хтось із бізнесменів цього не розуміє, йому буквою закону пояснять так, що він до старості всю зарплату буде віддавати в який-небудь «Фонд живої природи». Але в України й Росії особливий шлях, і зважаючи на все, молоді в нас хоч відбавляй, запроторювати її нікуди.

Першими тривогу забили лікарі-панкреатологи з пітербургського НДІ Джанелідзе і московської академії Сєченова. Вони пов’язали потік пацієнтів з гострими панкреатитами (відмова підшлункової залози), що зріс в сотні (!) разів і коктейльчики в яскравих банках. Щороку в панкреатологічну клініку НДІ швидкої допомоги ім. Джанелідзе надходять 1500 хворих з гострим панкреатитом (запаленням підшлункової залози), що може призвести до смерті. Але ж ще кілька років назад, за визнанням керівника клініки доктора медичних наук Валерія Гольцова, докторські дисертації захищали всього на п’яти випадках!

Про жахи панкреатиту краще на ніч не читати – хвороба має три страшні стадії, кожна з яких загрожує смертю. І навіть якщо людина виживе, доля його незавидна: частіше всього підшлункова залоза ушкоджується настільки, що розвивається цукровий діабет.

Небезпека ще й у тім, що гострий панкреатит дуже складно діагностувати. Зовнішні симптоми майже не відрізняються від звичайних кольок або розладу шлунка – так що, поки людина займається звичним самолікуванням, хвороба швидко переходить у важку форму.

Як нам розповіли в панкреатологической клініці, в 55 відсотках випадків захворювання причиною збоїв підшлункової залози стають алкоголь і їжа. Основна маса важких хворих – молоді люди 20-30 років, які люблять їсти й пити певні продукти. Лікарі склали рейтинг таких небезпечних страв.

Перше місце міцно втримують джин-тоніки й банкове пиво.

– Те, що продається в бляшаних банках, саме отруйне, – упевнений доктор Гольцов. – Я думаю, це пов’язане з тим, що банкові рідини мають більш тривалий термін зберігання, тому виробники прагнуть додати в продукт побільше консервантів. Зазвичай – це дві речовини: формалін і гліцерин. Першим у моргах обробляють трупи, щоб довше зберігалися. В організмі людини формалін консервує печінку. Гліцерин же консервує мозок.

Але насправді, ті коктейлі і інші слабоалкогольні напої, що продаються у скляних та пластикових пляшках не краще, адже виготовляються вони, так би мовити, у одній бочці, лише потім розливаються по різному, якщо на заводі є різні форми розливу. І консервантів у них заливають не менше.

Далі йде їжа – китайська кухня, знаменита локшина швидкого готування, шаурма, гострі східні приправи й навіть модні китайські чаї. Виявилося, українська і російська підшлункова залоза, що звикла до вареної картоплі, борщу і звичайного чаю, не переносить екзотичних ізисків.

Найстрашніше, як з’ясувалося, з’єднати: випити вищезгадане й закусити вищевказаним. Доктор Гольцов згадує 22-літню пацієнтку з Петергофу, що після роботи вирішила перекусити шаурмою і запити її джин-тоніком. Перекус ледь не обернувся трагедією: у дівчини була уражена майже вся підшлункова залоза і вижила вона чудом. Зараз у стаціонарі перебувають ще кілька таких пацієнтів. Одна з них, жінка 33 років, до хвороби обожнювала китайські ресторани. Після одного з них її й доставили в лікарню у важкому стані.

Виникає питання: чому, незважаючи на ці страшні історії, рекламу джин-тоніків і китайські ресторани ніхто не забороняє?

– Справа в тому, що цю замічену тенденцію потрібно перевіряти – робити велике дослідження за участю багатьох медичних центрів. Це дорого й вимагає підтримки з боку держави, – говорить Валерій Гольцов. – А до того ж, це дуже невигідно компаніям, які роблять такі продукти. Вони не забаряться провести своє дослідження – як ви думаєте, якими будуть його результати?

По матеріалах українських і російських видань.

Інші статті, які близькі до цієї теми:

Чи доживете Ви до пенсії?

Ні, до пенсії далеко не всім вдасться дожити!

Небезпечна продукція!

Обережно: Вас обманюють!!!

Украина занимает первое место в мире по темпам вымирания населения

“Смертельный коктейль: слабоалкогольные напитки опасны для здоровья” (відеосюжет)

“Нет пагубней напитков, чем слабоалкогольные коктейли” (інтервью с  врачем вищої категорії, кандидатом медичних наук, головним експертом-токсікологом м. Волгоград І.В.Бочковим [текст і відео])

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

2 коментарі к “Слабоалкогольні коктейлі – засіб для очищення території від населення?”

  1. А мені таке нравиться. Навіть не знаю, чи вірити? Що робити? Пити чи ні?

  2. до коментара Filimonа: якщо є бажання швидко занапастити своє здоров”я та надійно загробити здоров”я своїх дітей – безперечно треба пити!

Залишити коментар