67 років минуло після завершення Великої Вітчизняної війни, яка стала самою страшною війною в історії людства. День Перемоги у цій війні – свято, яким ми зобов’язані пишатися і яким повинні пишатися наші діти, адже в часи цієї жахливої бійні, яку розв’язала фашистська Німеччина, не було рівних радянській людині в стійкості, мужності, майстерності і в бою і в праці. Саме ці люди повернули хід війни не лише у свою сторону, але й на користь союзників по антигітлерівській коаліції, принесли перемогу країнам Європи, змінили весь перебіг історії. Серед них були і гвіздівчани.

9 травня 2012 року в селі Гвіздівці відбувся святковий мітинг. До монументу-пам’ятнику загиблим односельчанам прийшли літні й молоді жителі села.

Почесне місце зайняли ветерани війни, яких, на жаль, з кожним роком залишається все менше. Мітинг розпочав сільський голова І.В. Гангал

 

 

Ветеранів і всіх селян поздоровили з Великим Святом директор Гвіздівецької школи Дячук О.В., директор ДП “Агрофірма Гвіздівці” Препелиця П.М., представник інвестора – сільськогосподарського підприємства “Укр-Агро” Тартус В.В., голова ради ветеранів села Сандуляк В.П.

 

 

 

Після поздоровлень, П.М. Препелиця і В.В. Тартус вручили ветеранам війни, вдовам загиблих і померлих воїнів грошову допомогу.    

Алевтина Олійник і Сергій Скальський поїменно оголосили кожного з селян, хто не повернувся з війни і з трудового фронту та тих, хто був розстріляний румунськими окупантами на початку війни. Після того школярі поклали вінки до пам’ятника загиблим

 

Ліза Видиш продекламувала “Реквієм” Роберта Рождєствєнського: “Через века, через года,- помните! О тех, кто уже не придет никогда, – помните! Не плачьте! В горле сдержите стоны, горькие стоны. Памяти павших будьте достойны! Вечно достойны!..”

 

Молитву за загиблих воїнів прочитав і поїменно їх пом’янув священник – отець Ростислав  

 

Отець Ростислав також поздоровив ветеранів і всіх селян з Святом Великої Перемоги!

Залпами з автоматів пам’ять загиблих вшанували бійці прикордонного загону   

На завершення святкування для гвіздівчан і, насамперед для ветеранів, співав ансамбль старшокласниць загальноосвітньої школи. 

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 коментар к “Святкування Дня Перемоги у Гвіздівцях”

  1. Дуже вдячний Вам за цей репортаж. Думаю, що всі ми – хто знаходиться сьогодні далеко від рідних Гвіздівців, побачивши фото свята, нібито побували у рідному селі

Залишити коментар