admin on 20th Листопад 2012

Храмове свято села Гвіздівці цього року відбулося в01 rus1 гарно відремонтованому, оновленому приміщенні будинку культури.

Отож 9 листопада святковий зал ледве вмістив усіх бажаючих. Спочатку присутніх щиро привітав сільський голова І.В. Гангал. Він розповів про шанованих земляків, торкнувся історії села та адресував найкращі слова найстарішій жительці Гвіздівців Ю.С. Пижівській, якій виповнилося 95 років. Привітав також сім’ю Іллі Якимовича та Марії Степанівни Бобиків – вони прожили в парі 64 роки, виростили трьох дітей.

Було вшановано тих жінок, яким присвоєне високе звання Матері-героїні. Це Н.В.Злагода, О.І. Бурченко, А.П. Чемпляк, Л.В. Архилюк, П.С. Боднарюк, О.В. Видиш, Л.М. Пижівська, А.П. Тимчук, О.М. Пижівська, О.П. Бурченко, М.А. Бучка.

Також були адресовані теплі привітання багатодітним родинам – у наш час це уже рідкість. Сільський голова вручив шанованим представникам громади квіти, Грамоти, подарунки. А наймолодшому жителю Гвіздівців – хлопчику з родини Соловйових – подарували іграшкову машину та побажали, щоб підростав і обов’язково заробив на справжній автомобіль. У цьому році в селі це вже народилась 16-та дитинка.

Неабиякою приємністю для всіх була присутність на святі і участь у програмі талановитого подружжя Мафтуляків. Михайло Васильович є почесним громадянином Гвіздівців, вся їхня сім’я є гордістю села.

Порадували своїми здібностями присутніх найменші гвіздівчани – вихованці дитсадка „Гвоздичка”. Всім сподобався дзвінкий спів Тетяни Гангал та Анастасії Москалюк, а пісню „Мамина сорочка” виконали мама і донька – Світлана і Тетяна Гангал. Дуже гарно танцювали школярики, одягнені у барвисті костюми. Особливі оплески зібрало музичне вітання бандуристів – виступали керівник М.Г. Гуцул та її вихованці Лілія Блинда, Аліна Бурчаківська, Наташа Бурченко.

Чудово декламувала Шевченкову „Лілею” Таня Бойко – гвіздовецька красуня, яка здобувала призові місця на конкурсі „Міс – Буковина”.

Сподобались усім виступи жіночого ансамблю, соліста Івана Куляка, троїстих музик у складі Василя Видиша, Петра Шеремети, Петра Москалюка, Миколи Гуцола та інших учасників художньої самодіяльності.

Давним-давно переплелися історичні коріння і дружні зв’язки Гвіздівців та молдовського села Клокушна. Тож на нашому святі були „закордонні” родичі і друзі, а музичне вітання подарувала присутнім Юлія Думітраш.

Свято продовжили розіграш лотереї та веселі танці.

У фойє оновленого будинку культури гвіздівчани охоче фотографувалися на фоні барвистої виставки робіт народних умільців. Сільська бібліотека представила куточок давніх виробів, а також роботи здібних діток, які займаються в гуртку „Художня обробка соломки” (керівник О.В. Джумак – професіонал цієї справи). Сельчани були просто в захопленні від казкових, гарних картин із соломки: справді рідкісний дар у Оксани Валеріївни! Демонструвались також килими та доріжки Л.І. Гангал, вишиті рушник Л.Г. Барчук та інші вироби. Організатор виставки Р.Є. Куцька висловлює всім щиру вдячність за представлену на виставці красу та за їхні золоті руки. Спасибі також усім учасникам свята, а окрема подяка тим, хто провів ремонт будинку культури.

Тамара Барчук

 ____________________________________________

За публікацією в газеті “Дністрові зорі”

_____________________________________________

На фото (з верха до низу):

1. вхід до сільського храму;

2. родина Дячуків;

3. Настя Москалюк;

4. Аліна Бурчаківська

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар