admin on 23rd Серпень 2019

Сьогодні – 23 серпня 2019 року в м. Сокиряни відбулося об`єднане святкування Дня незалежності, Дня Прапору і традиційного серпневого Свята меду. Свято розпочалося, як то належить, з офіційних святкових заходів і промов районних посадовців, підняття державного прапору біля будинку райдержадміністрації і райради, покладання квітів до пам`ятників.

Згодом, вже біля нового та, нажаль, досі не введеного в експлуатацію Будинку культури, продовжилися традиційні святкові заходи, серед яких були знову поздоровлення керівників району, поздоровлення і вітальні промови від православного духівництва, привітання жителів Сокирянщини від голови адміністрації сусіднього Окницького району Молдови п. Василя Романюка та, звісно, нагородження працівників різних установ, підприємств і організацій району, які відзначилися доброю працею. Про все це можна подивитися фоторепортажі на сайті Сокирянської РДА та на сайті «Північно-Бессарабського інформаційного порталу».

Потому, на фоні демонстрації численних виробів народного мистецтва і добре організованого керівництвом району традиційного святкового ярмарку меду, відбулися виступи музичних та пісенних колективів з різних сіл району.

Святкову програму завершували виступи пісенних колективів села Гвіздівці.

Слід зазначити, що до цього святкового дня, нарешті наблизилася до завершення багаторічна і довгоочікувана подія – вихід у світ книги про село Гвіздівці «Гвіздівці. Шляхами століть», авторами якої є О. Кучерявий та О. Мандзяк. Завдяки величезній допомозі районної державної адміністрації і районної ради, а також щирої допомоги декотрих гвіздовчан і мешканців району (про яких ми вже писали) книга повністю готова до друку. Більш того, напередодні свята з видавництва надійшов сигнальний примірник. Як вона виглядає вже можна побачити, а невдовзі гвіздовчани та інші жителі Сокирянщини, зацікавлені у пізнанні історії села і краю, зможуть почитати цю книгу в бібліотеках району.

 

 

А зараз ми пропонуємо відвідувачам сайту зазирнути у святкову атмосферу цього дня нашим відеопоглядом. Отже: запальна концертна програма гвіздівчан…

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

1 коментар к “Святковий серпень”

  1. Клас! Молодці на всіх рівнях

Залишити коментар