Свято День вчителя, або, як воно ще називається –  День працівників освіти України, відзначається щорічно у першу неділю жовтня. Наш сайт вже розповідав про історію виникнення цього свята у вітанні вчителів в жовтні 2013 року. У тій самій публікації ми також згадували багатьох вчителів гвіздовецької школи.

Сьогодні, на честь цьогорічного дня освітян ми вирішили нагадати відвідувачам всі публікації нашого сайту, присвячені історії освіти в Гвіздівцях, гвіздовецьким вчителям, гвіздовецькій школі, а також розповісти про цікавий захід, проведений 1 жовтня 2017 року на честь цього дуже доброго професійного свята для вчителів-пенсіонерів сільською бібліотекою і творчім любительським об`єднанням «Калина» за щирої та значної підтримки гвіздовецької сільської ради та заступника голови Сокирянської районної ради О.С. Бойка.

Почнемо все ж з святкового заходу на честь гвіздовецьких вчителів-пенсіонерів. Ініціатор та ведуча заходу – завідуюча гвіздовецькою бібліотекою Руслана Куцька запросила в гості до бібліотеки всіх гвіздовецьких учителів, які на цей час перебувають на пенсії. Не забула і колишню завідуючу сільською бібліотекою – Тамару Миколаївну Барчук, вшановуючи не лише її вклад у справи сільської освіти, а й з врахуванням Всеукраїнського дня бібліотек, якій святкувався напередодні – 30 вересня.

Звісно, що в зв`язку з поважним віком, станом здоров`я, а дехто й через зайнятість не змогли відвідати святковий захід, але все ж прийшли (зазначаємо за абеткою):

Бойко Лідія Василівна,

Бурчаківська Галина Дмитрівна,

Грушецька Павліна Борисівна,

Костриж Валентина Мартинівна,

Михайлевський Іван Антонович,

Оксимчук Лідія Михайлівна,

Олійник Марія Іванівна,

Сандуляк Валентина Павлівна,

Тимчук Раїса Василівна,

Трофанюк Ганна Іванівна

В режимі, так би мовити – «аудіоконференції» у святкуванні коротку участь взяла одна з ветеранів гвіздовецьких педагогів, почесна громадянка села – Бурченко Зінаїда Михайлівна, яка на цей час вже не проживає в селі в зв`язку з виїздом на проживання до дітей на Вінниччину. Її  поздоровили прямо з святкування і вона висловила свої вітання присутнім – телефоном.

 

 

Після привітань від завідуючої бібліотеки Р. Куцької і сільського голови І.В. Гангала, вчителів творчо і натхненно поздоровив колектив гвіздовецького любительського творчого об`єднання «Калина» (Гангал Світлана Вікторівна, Грушецька Віра Василівна, Гуцол Марія Григорівна, Куцька Руслана Євгенівна, Кучерява Людмила Василівна, Лузіна Олена Леонідівна, Трофанюк Наталія Василівна).

Учасники творчого об`єднання  подарували гостям – своїм колишнім вчителям коротку, але яскраву концертну програму, по завершенню якої також ще пригостили запрошених травами власного приготування.

 

Вчителя-пенсіонери були схвильовані таким нежданно-масштабним та яскравим привітанням і висловили не менш щиру вдячність організаторам і учасникам заходу.

 

********************************************************************

І для тих, хто цікавиться історією освіти в с. Гвіздівці публікуємо список та гіперпосилання статей на нашому сайті, присвячених школі, вчителям і освіті взагалі:

Шкільна освіта в Гвіздівцях в ХІХ – на початку ХХ століття

Так було (рік 1945): «Нарада вчителів району»

Так було: 1977 р. — «Нашій дружбі квітнути»

Умови навчання і виховання – покращуються

Всім хорошим ми зобов’язані Вам

Наші люди: Гевліч Анатолій Тимофійович

Гангал Ніна Григорівна — “Вона, як мати”

Наша школа

Музей — жива історія села

50-й «Перший дзвоник» у школі села Гвіздівці

 

О. Кучерявий, А. Грушецький

Фото – О. Кучерявого

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар