admin on 18th Липень 2017

Нажаль, деякій час наш сайт не працював, в зв’язку з чим на електронну пошту адміністратора сайту та через соціальні мережі до нас надійшла неочикувана нами кількість звернень з питаннями щодо причин припинення роботи сайту.

Ми знаємо за показами лічильників, що сайт має досить багато відвідувачів – на цей час з 2010 року (рік заснування) його відвідали вже більше 450 тисяч інтернет-користувачів. Але лічильники – лічильниками, вони не можуть достеменно вказати – наскільки сайт є цікавим для відвідувачів. Та на це вказало прикре для нас технічне припинення на деякій час роботи сайту і звернення відвідувачів. Ми навіть були не в змозі відповісти хоча б на третину цих звернень. Для тих, кому ми на жаль не змогли відповісти, а також для всіх відвідувачів, повідомляємо цією публікацією, що роботу нашого сайту та ще одного сайту – «Сокирянщина» героїчними зусиллями Студії веб-дизайну “Абракадабра” і особисто – Дениса Кучерявого, відновлено. Тимчасове припинення було викликано суто технічними причинами роботи хостінгу, якій нам врешті-решт довелося змінити.

Відновлені також і деякі постраждалі при цьому публікації. Але все ж, просимо наших відвідувачів, у разі виявлення пошкоджень будь яких публікацій, невідкриття ілюстрацій, тощо, повідомляти адміністратору сайту.

З повагою до відвідувачів, адміністратор сайту.

Мітки: , ,

Залишити коментар