45698Речі першої необхідності та одяг для військових з села Гвіздівці, які наразі перебувають в зоні проведення АТО, найближчими днями будуть відправлені до міст Сєверодонецьк та Волноваха, що на Сході. З відповідним проханням нещодавно солдати звернулися до першого заступника голови районної державної адміністрації Олексія Бойка.

Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації, О. Бойко є координатором роботи районного логістико-інформаційного центру з підтримки військовослужбовців, які перебувають на сході України, та членів їх сімей. За його підтримки та у співпраці з волонтерами в стислі терміни було придбано засоби особистої гігієни, одяг та речі особистого вжитку, про які йшлося у зверненні гвіздівчан.

Логістико-інформаційним центром здійснюється постійний моніторинг потреб військових та забезпечення їх одягом, взуттям, продуктами харчування. Нинішнього року вже придбано понад 30 комплектів форми. Окрім того, до зони АТО систематично постачаються продукти харчування та речі першої необхідності.

За публікацією сайту Сокирянської РДА

Мітки: , , , , , , , , , ,

Залишити коментар