Представляємо відвідувачам сайту книгу одного з наших постійних авторів – історика і письменника Олексія Мандзяка, а ткож О.Л. Артеменко “Энциклопедия традиционных видов борьбы народов мира” (А.С. Мандзяк, О.Л. Артеменко. – Минск, 2010. – 562 с., 538 ил.)

Книга є єдиним у світі унікальним довідником, у якому вперше у вітчизняній і закордонній літературі наведено опис більш ніж 500 видів традиційної боротьби народів світу. Крім технічного опису різних стилів боротьби матеріал енциклопедії охоплює широке коло історичних, етнографічних, антропологічних, релігійних і інш. даних про представлені народності.

Книга становить інтерес не тільки для викладачів вузів, спортсменів і тренерів з боротьбі, але й фахівців інших галузей знання, а також широкого кола читачів, що цікавляться культурою й традиціями військових мистецтв і спорту.

При роботі над книгою було використано близько 3000 першоджерел, написаних на 26-ти мовах.

Відомості про авторів

Мандзяк Олексій Степанович − багато років займається теорією й практикою традиційних бойових мистецтв, дослідженням культури єдиноборств, прикладних методик і систем військового навчання народів світу, а також духовних практик слов’янських народів. З дослідницькими цілями побував у багатьох країнах і регіонах СНД. Автор книг «Воинские традиции народов Евразии» (Москва: АСТ; Минск: «Харвест», 2002), «Боевые искусства Европы» (Минск: «Современное слово», 2005), «Воинские искусства славян: От культа Земли к воинскому поединку» (Минск: «Харвест», 2006), «Бойові традиції аріїв: На шляху до реалій українських бойових мистецтв» (Тернополь: «Мандрівець», 2006), «Боевая магия славян» (Минск: «Харвест», 2007). «Воїнсько-фізичне виховання аріїїв: Народні ігри в практиці українських бойових мистецтв» (Тернополь: «Мандрівець», 2007). «Воины ислама: Воинские и боевые искусства мусульманских народов» (Минск: «Книжный Дом», 2008).

Артеменко Олег Леонідович − жив і працював у країнах Далекого Сходу, вивчаючи теорію й практику традиційних бойових мистецтв. Автор численних наукових і науково-популярних публікацій на російській і іноземній мовах з філософії, традиційної медицині, теорії й практиці традиційних східних бойових мистецтв, а також книги «Муай-тай – свободный бой» (Минск: «Современное слово», 2001, у співавторстві).

Посилання для скачування

http://files.uz-translations.uz/kzthi5ulr5mz.html

та

http://depositfiles.com/files/gim5swlde

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар