Як відомо, в Україні 31 березня 2019 року відбувся перший тур виборів чергового Президента країни. Всім вже добре відомі загальноукраїнські результати виборів. Але не всім, навіть гвіздівчанам добре відомі детальні результати виборів в селі. Звісно, що цікавою є така інформація і вихідцям з села, а також тим, хто з тих чи інших причин, на цей час не мав можливості бути у селі та навіть в України.

Тому ми публікуємо ці відомості для широкого загалу тих – кому це цікаво, згідно даних протоколу від 31 березня 2019 року дільничної виборчої комісії по гвіздовецькій виборчій дільниці № 730320 204-го територіального виборчого округу.

Комісією одержано для голосування 1164 бланків бюлетнів, при тому, що до списку виборців на момент закінчення голосування було внесено 1147 виборців. Залишилися невикористаними 539 бюлетнів.

На виборчу дільницю прийшли голосувати 606 виборців та ще 19 виборців голосували по місцю перебування, тобто – вдома: через стан здоров’я цих виборців члени комісії привозили їм скриньку і бюлетені для голосування до дому (тобто – всього проголосували 625 гвіздівчан). Лише 10 бюлетенів під час підрахунку голосів визнані недійсними.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ ЗА КАНДИДАТІВ

 

Володимир Зеленський  – 182 голоси

 

Олег Ляшко– 92 голоси

 

Юлія Тимошенко– 82 голоси

 

Ігор Смешко– 75 голосів

 

Юрій Бойко – 65 голосів

 

Петро Порошенко – 60 голосів

 

Анатолій Гриценко – 33 голоси

 

 

Олександр Вілкул і Руслан Кошулинський одержали, відповідно 6 та 4 голоси.

Також 4 голоси (можливо, завдяки прізвищу та ініціалам?) одержав Юрій Тимошенко.

5 голосів віддано за Олександра Шевченка.

Сергій Каплін, Ілля Кива, Валентин Наливайченко, Володимир Петров, Віталій Скоцик, Ігор Шевченко одержали від гвіздівчан по 1 голосу.

Жодного голосу в селі Гвіздівці не одержали решта кандидатів в Президенти: Балашов Г.В., Безсмертний Р.П., Богословська І.Г., Бондар В.В., Ващенко О.М., Габер М.О., Данилюк О.В., Дерев`янко Ю.Б., Журавльов В.М., Кармазін Ю.А., Корнацький А.О., Кривенко В.М., Купрій В.М., Литвиненко Ю.Л., Мороз О.О., Насіров Р.М., Новак А.Я., Носенко С.М., Ригованов Р.О., Солов`йов О.М., Тарута С.О.

Мітки: , , , , , , , , , , , ,

2 коментарі к “Результати 1-го туру виборів у Гвіздівцях”

  1. Цікаві результати

  2. я зрозумів: для вашого села був би бажаний в якості президента блакитний клоун з довгим волоссям – косою

Залишити коментар