ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ V СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № 210 / 26 – 10

19 травня 2010 року                                                                            село Гвіздівці

Про розірвання договору оренди земельної ділянки.

Відповідно до п. 34 ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, п. 38 договору оренди земельної ділянки укладеного між Гвіздовецькою сільською радою та приватним підприємцем Гулька І.А. розглянувши заяву п.п. Гулька І.А. сільська рада вирішила :

1. Розірвати договір оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення укладений між Гвіздовецькою сільською радою та приватним підприємцем Гулька І.А. розташованої по вул. Котовського, 59 а, за згодою сторін.

2. Сільському голові укласти додатковий договір про розірвання договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення укладеного між Гвіздовецькою сільською радою та приватним підприємцем Гулька І.А.

3. Вилучити дану земельну ділянку до земель запасу сільської ради.

4. Приватному підприємцю Гулька І.А. в термін до 31 травня 2010 року звільнити від МАФ земельну ділянку.

5. Дати оголошення в друкованих засобах масової інформації про проведення конкурсу серед відповідних організацій по наданню послуг з проведення аукціонів з продажу земельних ділянок та права їх оренди.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (Козлов Г.П.).

Сільський голова І.Гангал

Залишити коментар