ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 23

22 квітня 2010 року                                                                             село Гвіздівці

Про підведення підсумків по проведенню місячника санітарної очистки та благоустрою села, покращення санітарно-екологічного стану вулиць села, територій загального користування та закріплених за установами територій.

Заслухавши інформацію сільського голови Гангал І.В. ” Про підведення підсумків по проведенню місячника санітарної очистки та благоустрою села, покращення санітарно – екологічного стану вулиць села, територій загального користування та закріплених за установами територій” та відповідно до статті 34 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” з метою покращення санітарно – екологічного стану вулиць села, територій загального користування виконавчий комітет сільської ради вирішив :

1. Інформацію сільського голови Гангал І.В. “Про підведення підсумків по проведенню місячника санітарної очистки та благоустрою села, покращення санітарно – екологічного стану вулиць села, територій загального користування закріплених за установами територій” взяти до відома.

2. Підгорнути сільське сміттєзвалище та ліквідувати стихійні сміттєзвалища в селі.

до 30 квітня 2010 року сільський голова

3.Забезпечити виконання розпорядження райдержадміністрації № 316-р від 15.08.2002 року “Про приведення в належний санітарно-технічний стан джерел децентралізованого водопостачання (громадських криниць), № 155-р від 23.05.2000 року “Про профілактику сказу та посилення боротьби з бродячими тваринами “.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову Гангал І.В. та члена виконкому, голову адміністративної комісії при виконкомі сільської ради Кучерявого П.П.

Сільський голова І.Гангал

ІНФОРМАЦІЯ

сільського голови на засідання виконавчого комітету від 22 квітня 2010 року “Про підведення підсумків по проведенню місячника санітарної очистки та благоустрою села, покращення санітарно – екологічного стану вулиць села, територій загального користування та закріплених за установами територій”

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації № 147-р від 19.03.2010 року “Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Сокирянського району у 2010 році ” проводиться місячник санітарно-екологічної очистки та благоустрою села. Залучено колективи всіх установ села, навчальні заклади та релігійні громади. Організовано санітарну очистку та благоустрій дворів. Проведено благоустрій територій біля пам’ятників загиблим односельчанам та пам’ятника А.Цвєткову., проведено прибирання територій сільського парку від опалого листя. Проведено дезинфекцію та ремонт громадських криниць.

Сільський голова І.Гангал

Залишити коментар