УКРАЇНА

ГВІЗДОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

СОКИРЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШОСТА  СЕСІЯ  VІ  СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ  № 34 / 6 – 11

 25  травня  2011 року                                                                  село Гвіздівці

Про передачу на баланс ПАТ «Чернівцігаз» розподільчих газопроводів по вул. Жукова, Молдавській, Українській в с. Гвіздівці.

Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою ефективного використання розподільчих газопроводів середнього тиску збудованих за кошти територіальної громади села Гвіздівці сільська радавирішила :

  1. Вважати таким, що втратило чинність рішення XXVI сесії V скликання Гвіздовецької сільської ради № 189/24-09 від 25 грудня 2009 р. щодо передачі на баланс ДП «Нафтогазмережі» розподільчих газопроводів середнього тиску по вул. Жукова, Молдавській, Українській в селі Гвіздівці.
  2. Повернути на баланс Гвіздовецької сільської ради з балансу ДП «Нафтогазмережі» газопроводи: … (таблиця)
  3. Передати безоплатно, без переходу права власності з балансу Гвіздовецької сільської ради на баланс ПАТ «Чернівцігаз» з метою проведення постачання, розподілу природного газу та технічної експлуатації розподільчі газопроводи середнього тиску по вул. Жукова, Молдавській, Українській в с. Гвіздівці: … (таблиця)
  4. Акти приймання – передачі додаються.
  5. Підключення споживачів природного газу до даних газопроводів здійснювати на підставі письмової згоди від голів кооперативів, а підключення новозбудованих розподільчих газопроводів проводити на підставі рішення виконавчого комітету Гвіздовецької сільської ради.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного та культурного розвитку села, бюджету та фінансів (Дячук О.В.) та комісію з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законодавства, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (Козлов Г.П.)

 

Сільський голова                                                        І.Гангал

 

 

 

Мітки: , , , , , , , ,

Залишити коментар