ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 29

19 травня 2010 року                                                                       село Гвіздівці

Про хід виконання програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території сільської ради на 2007 – 2010 роки.

Відповідно до пункту 1 статті 32 частини б) Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території сільської ради на 2007 – 2010 роки та заслухавши інформацію сільського голови Гангала І.В. про хід виконання програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території сільської ради на 2007 – 2010 роки виконавчий комітет сільської ради вирішив :

1.Інформацію сільського голови Гангала І.В.про хід виконання програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території сільської ради на 2007 – 2010 роки взяти до відома.

2. З метою подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території сільської ради:

– надавати допомогу сім’ям з дітьми по отриманню ними державної допомоги.

постійно спеціаліст з питань соцзахисту

– вилучати дітей із сім’ї при безпосередній загрозі їх життю і здоров’ю, вирішувати питання про тимчасове влаштування їх, та притягнення до відповідальності батьків, винних у порушенні прав дітей.

постійно сільський голова, спеціаліст з питань соціального захисту населення

– заборонити продаж алкогольних напоїв дітям до18 років, тютюнових виробів, розповсюдження наркотиків, пропаганди проституції, насилля, жорстокості.

постійно виконавчий комітет сільради, дирекція школи, підприємці

– запровадити обмеження перебування дітей без суп¬роводу дорослих у вечірній (після 23.00 год.) та нічний час на вулицях села, а також у культурно-розважальних закладах, з метою попередження дитячої бездоглядності, втягнення дітей до скоєння правопорушень та злочинів.

постійно сільська рада ,дирекція школи, дільничний інспектор

– в рамках проведення Всеукраїнського рейду “Урок” виявляти та повертати до навчання дітей шкільного віку, які не відвідують школу. Батьків, опікунів, піклувальників, винних у порушеннях права дітей на здобуття повної загальної середньої освіти, притягувати до відповідальності у встановленому законодавством України порядку.

постійно виконавчий комітет сільської ради, дільничний інспектор

3. Про хід виконання даних заходів розглядати у четвертому кварталі кожного року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Бурченко Зінаїду Михайлівну.

Сільський голова І.Гангал

ІНФОРМАЦІЯ

про хід виконання Програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на території сільської ради на 2007 – 2010 роки сільського голови

Дитячій безпритульності та бездоглядності приділяється велика увага. Діти з неблагополучних родин постійно перебувають на контролі.

У нашій сільській раді налагоджено співпрацю виконкому з працівниками правоохоронних органів щодо соціально-правового захисту безпритульних і бездоглядних дітей. Спільно з дільничним інспектором проводяться рейди по торгових точках. Всі підприємці села попереджені про заборону про¬дажу алкогольних напоїв, тютюнових виробів дітям до 18 років, у загальноосвітній школі проводяться бесіди про шкідливість куріння, наркоманії .

На сесії сільської ради неодноразово розглядалося питання обмеження перебування дітей без суп-роводу дорослих у вечірній (після 23.00 год.) та нічний час на вулицях села , а також у культурно-розважальних закладах, з метою попередження дитячої бездоглядності, втягнення дітей до скоєння правопорушень та злочинів.

В рамках проведення Всеукраїнського рейду “Урок” виявляються та повертаються до навчання діти шкільного віку, які не відвідують школу, надається адресна допомога канцелярськими приладами.

Батьки, які не приділяють уваги своїм дітям, не піклуються про їх здоров’я, не забезпечують їм здоровий спосіб життя рішенням суду позбавляються батьківських прав. По нашому селі є вже декілька таких сімей. Це Р-ук, М-юк, Д-юк.Враховуючи те, що батько дітей В-ш не приділяє уваги вихованню малолітніх дітей, а мати Г-ко ухиляється від виконання батьківських обов’язків по вихованню дітей, не виявляє щодо них піклування, не дбає про стан їх здоров’я, про їх харчування, не цікавиться успіхами у навчанні, умови проживання незадовільні, будинок знаходиться в аварійному стані, потребує капітального ремонту також позбавлена батьківських прав.

На даний час готуються документи на відібрання малолітніх дітей від П-ар, яка не приділяє уваги своїм малолітнім дітям, не дбає про їх здоров’я, зловживає спиртними напоями.

Сільський голова І.Гангал

Залишити коментар