ГВІЗДОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ № 15

17 березня 2010 року                                                                     село Гвіздівці

Про стан профілактичної роботи щодо запобігання злочинності серед неповнолітніх та молоді села на території сільської ради.

Відповідно до статті 38 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши інформацію дільничного інспектора Трояна В.В. «Про стан профілактичної роботи щодо запобігання злочинності серед неповнолітніх та молоді села на території сільської ради» виконавчий комітет сільської ради вирішив :

1. Інформацію дільничного інспектора Трояна В.В. “Про стан профілактичної роботи щодо запобігання злочинності серед неповнолітніх та молоді на території сільської ради” взяти до відома.

2. З метою профілактичної роботи щодо запобігання злочинності серед неповнолітніх та молоді села, та з метою охорони громадського порядку необхідно :

а). забезпечити своєчасне виявлення неблагополучних сімей, їх облік, з метою захисту неповнолітніх від негативного впливу в неблагополучних сім’ях.

постійно виконавчий комітет сільської ради, дирекція школи

б). взяти на облік осіб села, схильних до правопорушень, і тих, які повернулися з місць позбавлення волі.

до 15 травня 2010 року виконавчий комітет сільради

в). проводити роз’яснювальну роботу по своєчасному виявленню наркоманії на початковій стадії захворювання. Особливу увагу звернути на юнаків допризовного та призивного віку.

постійно виконавчий комітет, працівники ФАПу

г). здійснювати перевірки умов проживання та навчання дітей, позбавлених батьківського піклування, та дітей, які перебувають під опікою.

постійно виконком сільської ради, дирекція школи

д). заборонити дітям до 16 років перебувати на вулиці влітку після 23.00 години вечора, взимку після 21 години вечора.

постійно дирекція школи

е). разом з дирекцією школи проводити спільні рейдові перевірки, з метою виявлення порушень дотримання законодавства про заборону продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім. Порушників Закону в установленому порядку позбавляти ліцензій на право продажу акцизних товарів.

постійно виконком сільради, дільничний інспектор

3. Про хід виконання даного рішення заслухати в жовтні місяці 2010 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Кучерявого П.П.

Сільський голова І.Гангал

ІНФОРМАЦІЯ

дільничного інспектора Трояна В.В. на засідання виконавчого комітету 17 березня 2010 року «Про стан профілактичної роботи щодо запобігання злочинності серед неповнолітніх та молоді села на території сільської ради».

Для процвітання злочинності в нашому селі є хороший ґрунт. Це неблагополучні сім’ї: К-ж Т.М., Г-ко Г.В., П-ар Т.В., О-ка А.М. та інші.

На низькому рівні організація молоді в селі. Крім дискотек, в сільському будинку культури по вихідних, більше не проводиться нічого. Заходи проводяться тільки на папері. Тому молоді жителі нашого села більше нічим не заінтересовані. Йдуть у бари, бо там їм цікавіше, а після бару починаються “розбори”, бійки.

Постійно проводиться перевірка умов проживання неблагополучних сімей. Проводиться просвітницька робота в неблагополучних сім’ях, з метою попередження злочинності серед неповнолітніх, з метою захисту прав дитини, недопущення насильства в сім’ях.

На даний час вирішується питання позбавлення батьківських прав О-ка А.М., що не приділяє уваги вихованню дітей, не дбає про їх здоров’я, про харчування.

Взято на облік осіб, які повернулися з місць позбавлення волі.

Дільничний інспектор Троян В.В.

Залишити коментар