admin on 6th Грудень 2019

Розчулений та схвильований Олег Видиш 3 грудня 2019 року отримав ключі від тепер вже власного будинку, які йому, разом з документами,  урочисто вручили в.о. голови районної державної адміністрації Андрій Маркевич та голова районної ради Василь Козак. Керівники районної влади побажали хлопцю здоров’я, благополуччя та  добробуту.

З 2013 року хлопець з Гвіздівців перебував на квартирному обліку, як дитина, позбавлена батьківського піклування. Завдяки спільній та злагодженій співпраці у надзвичайно стислі терміни було виконано великий об’єм підготовчих, організаційних, нотаріальних, банківських та експертно – оціночних дій. Із бюджету було направлено 340 тисяч гривень, господарство підібрали  у м. Сокиряни, загальна площа – більше 52 кв.м., є три кімнати, кухня та коридор, водо- та газопостачання, господарські споруди та земельна ділянка. Варто зазначити, що на території району така подія відбувалась вперше і до цієї серйозної та надзвичайно клопіткої праці активно долучились служба у справах дітей та управління соціального захисту районної державної адміністрації, центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Гвіздовецький сільський голова та безліч дотичних служб та відомств. Було придбано побутову техніку, меблі та посуд. Помешкання повністю готове до проживання та ведення господарства.

За сприяння голови районної ради Василя Козака до господарства Олега вже сьогодні завезуть дрова, а також під’єднають будинок до мережі Інтернет.

Гарної хлопцеві долі!

 

За публікацією сайту Сокирянської РДА

 

Мітки: , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар