В ході сумнозвісної адмінреформи, що досить довга тривала з різноманітними громадськими конфліктами, Гвіздівці, як і навколишні села опинилися в Сокирянській об’єднаній міській територіальній громаді і в цілому – у складі Дністровського району. З міською радою і її керівництвом вже все відомо: наш сайт писав про це ще 21 листопада 2020 року у статті «Про першу сесію Сокирянської міської ради», але до цього часу не було зрозуміло – хто буде керувати величезним новоутвореним Дністровським районом?

І от, нарешті, 15 грудня 2020 року в залі засідань вже колишньої Кельменецької районної ради відбулося перше засідання Дністровської районної ради. Голова Дністровської територіальної виборчої комісії Марія Таран оголосила офіційні результати місцевих виборів депутатів Дністровської районної ради.

Як саме хтось би не відносився до адмінреформи і її результатів, яки б наслідки і зміни не відбулися в подальшому, подія має історичне значення для нашего краю.

Згідно офіційного підрахунку голосів, представництво в районній раді отримали депутати від 7 організацій політичних партій. Про їх склад і кількість представників від Сокирянщини ми теж писали у статті «Адмінреформа крокує Сокирянщиною: від міської ради до районної…».

 

На цьому – 1-му пленарному засіданні Дністровської райради обрано голову нової районної ради. Шляхом таємного голосування, 37 депутатів новообраної ради підтримали кандидатуру Янчака Олександра Миколайовича.

Олександр Миколайович Янчак, 1984 року народження, проживає в селі Білоусівка Сокирянського району. До обрання на нову посаду Олександр Миколайович обіймав посаду першого заступника голови Сокирянської районної державної адміністрації.

Заступниками голови новоутвореної райради обрали  Криву Богдану Василівну, яка обиралася в колишньому Кельменецькому районі та Корнівського Олександра Григоровича – представника Хотинщини.

Звісно, що решта питань, що розглянуті на сесії, поки що не є дуже цікавими для загалу. Але ми будемо слідкувати за ними…

Мітки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Залишити коментар