Справа №  752/20156/13-п

Провадження №:  3/752/7449/13

П О С Т А Н О В А

І м е н е м  У к р а ї н и

22.11.2013 року суддя Голосіївського районного суду м. Києва   Мирошниченко  О.В., розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ Голосіївського РУ ГУ МВС України в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця села Гвіздівці Сокирянського району Чернівецької області, українця, громадянина України, який працює водієм в ІТК «Трансмост», який проживає за адресою: АДРЕСА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1,

за ст. 124 КУпАП, –

в с т а н о в и в:

06.11.2013 року о 12 годині 00 хвилин водій ОСОБА_1, керуючи автомобілем НОМЕР_2 в м. Києві по вул. Васильківська, 39 перед початком руху не переконався в безпеці даного маневру, а саме автомобіль покотився назад та спричинив зіткнення з автомобілем «Хонда» НОМЕР_3, що призвело до пошкодження вказаних транспортних засобів, чим порушив вимоги п.п. 10.1, 10.9 Правил дорожнього руху.

ОСОБА_1 визнав вину у вчиненні адміністративного правопорушення.

Дослідивши матеріали справи, вважаю необхідним визнати ОСОБА_1 винним у порушенні вимог Правил дорожнього руху, що призвело до пошкодження транспортних засобів, у зв’язку із чим притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП, оскільки його винність підтверджується зібраними у справі доказами, зокрема протоколом про адміністративне правопорушення, схемою місця ДТП, поясненнями та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 283 – 285 КУпАП, –

п о с т а н о в и в:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП та застосувати адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 20 (двадцяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 340 (триста сорок) грн.

Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави судовий збір у розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати, що становить 34 (тридцять чотири) грн. 41 коп.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду м. Києва через Голосіївський районний суд м. Києва протягом десяти днів з моменту винесення.

Суддя Мирошниченко  О.В.

Державний реєстр судових рішень

 

Мітки: , , , , , , , , ,

Залишити коментар