Останнім часом наш сайт рідше публікує нові статті. Але, головним чином, це пов’язано з роботою по поповненю Книги пам’яті нашого села. До цього часу у главі «Загинули під час Другої Світової війни» було дуже мало відомостей про загиблих селян. В основному були вказані ліше прізвища, імя та по-батькові загиблих, тобто — ті дані, які можна було б прочитати на меморіальних дошках сільського пам’ятника.
Але тепер щодо частини загиблих у війну односільчан з різних джерел (Центральний архів Міністерства оборони Росії, Книги пам’яті українських і російських областей, тощо) отримано додаткові дані про їх рік народження, час призову на службу, відомості про останнє місце служби; про час, місце, а деколи і про обставини загибелі або зникнення без відомостей. Також, щодо окремих загиблих односельчан отримано відомості про місце їх поховання, про окремих членів сім’ї.
Вважаємо, що ці відомості важливі для потомків загиблих воїнів. Бажаючи також можуть отримати від нас засобами електронної пошти фотокопії архівних документів, які наявні у нас і в яких містяться дані про долю їх батьків, дідів… Наприклад — такі (для збільшення клікніть на фото мишкою):
Для тих — хто не знайшов додаткових відомостей про своїх загиблих родичів, повідомляємо, що робота з пошуку цих даних буде нами продовжена і через деякий час, можливо, Ви такі відомості на нашому сайті знайдете.
А якщо такі відомості, документи, фоографії є у Вас, або у Ваших рідних, знайомих, просимо повідомити про них нам на електронну адресу.
Мітки: археологія, архів Міністерства оборони, Бессарабія, Білоусівка, Буковина, Бурдейний, Велика вітчизняна, відомості, війна, волость, Гаїна, Гваздауци, Гвіздівці, Гвоздівці, Гвоздовцы, Гвоздоуць, географія, Гуцол, Дімітрієв, дослідження, Друга Світова, загибелі, загиблих, загиблі, загинули, Іван, історія, книга пам’яті, краєзнавство, минуле, Михайло, місце, місце поховання, Молдова, на війні, область, обставини, Олександр, Олексіївка, Петро, Пецеля, Північна, повіт, Подністров'я, Подольський, призову, район, Романківці, Росії, Секурянська, Секурянський, село, Сокирянський, Сокирянщина, список, СРСР, сучасність, Трофим, Україна, УРСР, Хотинський, Центральний, час, Чернівецька, Шевчук, Щербатий, Якубовський
15th Декабрь 2010 в 18:42
а звідки у вас ці списки?
15th Декабрь 2010 в 19:49
це фотокопії документів Подольського військового архиву Міноборони Росії (колишній центральний військовий архів СРСР). В даному випадку — документ у свій час потрапив в архів з Сокирянського РВК.
9th Январь 2011 в 16:28
Погано, що у нас в Романківцях такого ні хто не робить!