40 днів тому – 22 квітня 2018 року помер людина – легенда Іван Павлович Неумивакін.

Для бізнесменів від медицини і фармацевтики, а також їх політичних лобістів – глобалістів Неумивакін є злочинцем, що вчинив мільйони найтяжчих злочинів – він лікував людей доступними засобами! Без перебільшення це величезна втрата не тільки для Росії, але й для всього людства.

Довідався про це випадково. Якщо чесно, я був у шоку й розстроєний до сліз: як так сталося?  Як же могли про це промовчати основні ЗМІ? Невже нічого людського в них не залишилося? Коли вмирає нікому не відомий актор – це, виявляється, втрата, про яку, треба сурмити на всю країну по всіх ЗМІ. А от помер І.П. Неумивакін – це, виходить, не є подія?

Пам`ятаєте анекдот:

«Прибігає син-лікар до свого батька – лікаря:

– Тато, я вилікував людину, яку ти лікував 10 років і не міг вилікувати.
–  Ні, синку. Ти зарізав «корову», яку я доїв 10 років.

Отож – це був не анекдот. Це життя. Саме за це Неумивакіна й не люблять глобалісти. Причому непросто лікував, добре б хоч загрібав бабло, так ні, Неумивакін лікував людей копійчаними засобами. І вчив людей бути здоровішими й не боліти не витрачаючи на це значні гроші.

Пам’ятаю в дитинстві мій батько, коли водив мене по лікарях, як би між іншим жартував: «Ну що? Будемо лікувати або хай живе?» Лікарі ображалися, начебто їм плюнули в обличчя. Мені було жах як незручно після цього. А батько, включав дурня, віджартовувся, згладжуючи ситуацію, але потім усе повторювалося.

Я тоді ще не розумів – навіщо він так робить. Хтось скаже, що проявляв неповагу. Так напевно – сперечатися не стану. Не всім лікарям варто таке казати, так він не усім й казав. Ви не повірите – але були лікарі, які сміялися й відповідали чимсь у тому ж дусі. Тепер я розумію, навіщо він так робив.

І це ще було при радянській медицині. А що зараз людям казати при відвідуванні лікарів?

Чому про смерть Неумивакіна нічого не сказав президент? Невже Іван Павлович не заслужив цього?

 • Неумивакін є членом РАЄН, МАІ, доктором і професором медичних наук, лауреатом Державної премії.

 • З 1959 року Неумивакін працював в Інституті авіаційної й космічної медицини.

 • Протягом 30 років був нерозривно пов’язаний з космічною медициною.

 • З 1964 року за вказівкою Корольова С.П. — в Інституті медико-біологічних проблем Міністерства охорони здоров’я СРСР.

 • Підсумком його професійної діяльності стали посвідчення на 85 винаходів, приладів і препаратів, які ефективно підтримували стабільне здоров’я космонавтів в умовах найвищих перевантажень, дозволили добитися можливості проводити операції прямо на борті космічних кораблів, з успіхом застосовуються дотепер у військово-космічній області й земній медицині.

 • Завдяки його методам у жодного космонавта не було нападу апендициту в космосі, та й у цілому вони не хворіють.

 • Написав більш 200 робіт і книг.

 • З 1989-го, вчив людей будити захисні й відбудовні функції організму, подавлені й зруйновані внаслідок неправильного способу життя й лікування методами традиційної медицини.

 • Він учив людей підтримувати здоров’я копійчаними й підручними засобами, такими як перекис водню, сода й трави.

 

Йому було 89 років, унікальніший з людей, ще старого загартування, родом зі СРСР – нічого для себе – все для народу, бунтівник і революціонер, безоплатний борець за здоров’я людей, аматор зламування старих підвалин, хоча й мирними методами.

Є така думка, що всіх гідних людей людство, так чи інакше, розіп`яло.

Іван Павлович довів, що не існує такого поняття, як «хвороба». Це всього лише ситуація, викликана внаслідок неправильного способу життя й зашлакованістю організму. Він сприймав людину як енергосистему, здатну відмінно працювати за певних умов.

Професор вважав, що таких страшних захворювань, як рак і СНІД не існує, є тільки стани, що є наслідком проблем роботи організму. Згідно з методиками Неумивакіна, лікуються багато страшних хвороб, за які не береться офіційна медицина: розсіяний склероз, міоми, тощо.

Простота, зрозумілість і матеріальна доступність методів, які розробив і пропагував професор Неумивакін Іван Павлович, стали причиною його важкого протистояння всьому грандіозному механізму, вибудуваному для змісту апарату офіційної традиційної медицини.

Дипломовані лікарі, керівники охорони здоров’я й відомств, тією чи іншою мірою залежних від процвітання традиційних клінік і фармацевтики, роблять усе можливе для дискредитації системи Неумивакіна, оскільки всій цій армії врачевателів зовсім невигідно, щоб населення було здорове або могло самостійно, чи то задешево позбавити себе від надбаних захворювань.

Я вже писав, що сучасна світова система хоче, щоб Ви були тупі та неможні.

Життя й діяльність Неумивакіна доводить, що система також прагне, щоб Ви ще були і хворі.

Якщо я просто скажу, що здоровішим бути легко й просто – більшість людей мені не повірить. Іноді я рекомендую моїм знайомим методи лікування Неумивакіна і його колег – на мене дивляться як на ідіота.

Люди відмовляються вірити, що такі складні хвороби, як астма або діабет, та й інші теж, можна або повністю вилікувати, або суттєво полегшити стан.

 

У моєї знайомої 2 року тому назад діагностували гепатит С. Їй пропонували курс лікування, який коштував 40 – 50 тисяч євро на основі експериментальних препаратів, але вона відмовилася – таких грошей не було.

Начитавшись і надивившись Неумивакіна вона поїхала до його учнів в Іжевськ. Там її лікували 2 тижня крапельницею на основі розчину перекиси водню. Після цього пройшла тривале очищення на травах. У березні цього року їй підтвердили остаточно, що вона повністю здорова.

Є в мене й інший знайомий, із грішми. Теж гепатит С. Пройшов тривале лікування на основі американського препарату, що сильно підвищує імунітет за кілька десятків тисяч доларів. Просто для знання – підвищення імунітету вище норми у десятки раз небезпечніше зниження імунітету. І рекомендується застосовувати тільки у випадках, коли нічим допомогти неможливо. Навіщо було так ризикувати життям 30-річного хлопця й труїти його хімією? Нічого особистого — просто бізнес.  

 

Якщо подивитися на кількість ліків в аптеці й кількостей хвороб у довідниках – виникає питання – а як же жили люди дотепер? Як взагалі людство змогло вижити в Середні століття?

Та дуже просто. Люди прекрасно обходилися травами й здоровішим способом життя, як сьогодні, представники еліти, наприклад. А стільки ліків є не потрібними – людство легко зможе або повністю обійтися без більшості з них, або використовувати їх набагато менше.

А як же гроші, Зіно? Ми ж при капіталізмі живемо, де показником є – ріст ВВП, а не здоров’я людей або тривалість їх життя. Система прагне, щоб ти був хворий, щоб тебе можна було експлуатувати й доїти!

Профілактика – у десятки раз ефективніше ліків, але вона «не продається» навіть задарма.

Для того щоб бути здоровішим потрібно вести здоровіший спосіб життя. А от 95% народу на це, не здатні. Щоб індивід усе життя займався профілактикою, тобто стежив за здоров’ям до хвороби, а не після – потрібно з дитинства прищеплювати таку звичку.

Еліти знають, як виховувати своїх дітей, щоб вони були здорові. У народу таких знань дуже мало, та й умови життя не дозволяють.

Якщо з дитинства немає звички стежити за здоров’ям – те, у дорослому житті це буде складно змінити.

Будь-який маркетолог вам скаже – профілактика не продається. Добре продається таблетка. У народі це ще називається – грім не гримне, мужик не перехреститься.

Коли болить – людина готова викласти будь-які гроші. Але ніякі загрози життю, не в змозі змусити 95% людей докладати зусиль заздалегідь, щоб попереджати хвороби. Така природа людей, що успішно монетизована при капіталізмі.

От і виходить, що народ 3 тис. років жив по 35-40 років, а еліти по 80-85.

Ми живемо у світі описаному Оруелом. Коли війну називають миром або демократією, коли знищення здоров’я називають лікуванням. Гарних людей гноблять і знищують, а бандитів, рейдерів і вбивць вшановують і поважають. Лицедії – є кумирами, а вчені й такі як Неумивакін – знищуються системою.

Ви не знайдете у «вільній» Вікипедії статтю про І.П. Неумивакіна[1].

Для Вікіпедії є більш «гідні» люди подібні до Сергія Мавроді, убивць, Джека-Потрошителя, Бонні й Клайда, а також терористів начебто Усами бен Ладена. Навіть порноакторки визнані гідними своєї сторінки у Вікіпедії. Але не Іван Павлович Неумивакін.

От яка вона вільна – ця енциклопедія. От гідні люди чия значимість не викликає сумніву, на думку творців Вікіпедії.

Медицина, фармацевтика – індустрія на трильйони доларів. А тренд на знищення людей має історію в 3 тисячі років, щонайменше. Боротися з ним дуже й дуже складно. І зараз додаються грандіозні зусилля, щоб повернути людей у середньовіччя, коли вони жили до 40 років.

Система прагне, щоб ти був тупої, безглуздий і хворий. А головний актив капіталізму – це ідіоти.

 

У цьому світі виживуть усвідомлені – це коли ти починаєш думати й ламати вкладені в тебе програми саморуйнування. І найбільший бунт проти системи, який ти можеш зробити – це бути здоровішим, розумним і жити за загальнолюдськими цінностями. Урятуй себе й навколо тебе урятуються тисячі.

 

 

За статтею Руслана Баха

Переклад на українську мову – Сайт «Гвіздівці»

 

_____________________________________________________

Примітка сайту:

 

Потуги бізнесменів від медицини і фармацевтики зрозумілі, але у методик професора Неумивакіна І.П. є багато недругів, критиків, навіть з числа людей далеких від медицини і фармацевтики, але які тим чи іншим чином підпадають під вплив медично-фармацевтичного офіціозу. Багато хто з них вважає, або про всяк випадок називав Неумивакіна І.П. шахраєм. Але, для того, що б своїм розумом зробити правильний висновок дайте собі відповіді на 2 простих питання:

 • чи довірили б шахраю у радянські часи забезпечувати здоров`я космонавтів, особливо при тому, що він використовував для лікування космонавтів саме ці свої методики, які офіційна “земна” медицина називає шахрайськими?
 • для чого Неумивакіну І.П. було б це робити, якщо він при цьому майже нічого не заробляв?

Та стосовно застосування людьми методик професора Неумивакіна І.П. дійсно є значні проблеми, але пов`язані не з неправильністю цих методик, а з неправильністю застосування. Офіційна медицина цілком вірно твердить: самолікування небезпечне для Вашого здоров`я. Кожна людина, кожен організм, кожне захворювання окремої людини є в тій чи іншій мірі унікальними. Тому саме лікар після належного обстеження має визначатися: яку саме методику лікування варто застосовувати в тому чи іншому випадку. Але, нажаль, в наші часи переважна більшість медиків не дуже переймається індивідуальністю лікувальних методів, навіть в традиційній медицині. Для них  в наші часи головним чинником є загальні рекламні рекомендації фармацевтичних компаній, які виробляють та просувають на ринку ліки.

Це дуже легко перевірити майже кожній людині: Вам лікар прописує за Вашим зверненням ті чи інші ліки. Дуже часто досить дороговартісні. А Ви перед тим, як їх купляти, звісно, якщо це дозволяє ситуація, подивіться в Інтернеті на декількох сайтах медичної та фармацевтичної спрямованості, насамперед інструкцію фармацевтичної компанії, яка виробляє ці ліки, про їх склад, застосування та протипоказання та відзиви про застосування. І Ви зрозумієте, що половину прописаних Вам ліків, Вам прямо заборонено вживати за показниками Вашого власного здоров`я, тому що у Вас є хвороби або інші медичні стани, за яких застосування цих ліків протипоказане або інколи прямо заборонене. Це тому, що лікар, до якого Ви звернулися з окремою проблемою, не вникає в те, які у Вас були чи є інші проблеми зі здоров`ям. Це, навіть, якщо не брати до уваги прямі договірні відносини окремих лікувальних закладів і лікарів з фармацевтами.

 

А стосовно простих методик лікарі взагалі не переймаються і відмовляються їх застосовувати. Та яким чином людина може визначити правильну методику? Ту ж соду не кожному можна вживати, та й не кожна сода, з тих, що зараз продається підходить для лікування.

До самого Неумивакіна І.П. та його учнів всі потрапити не могли і не зможуть. І люди беруть книжки, або читають якісь уривки в Інтернеті, не вчитуються ретельно (на це в наші часи вже мало хто здатний), а дехто (і досить часто) просто з розповідей інших людей «пошкодженим телефоном», застосовують, що не будь та як не будь. Або навіть не застосовуючи, не почитавши бігло, вдаються до критиканства, на кшталт: «як можна перекис водню, який є агресивною рідиною, вживати у середину організму?» Та звісно не можна!

Потрібно дуже уважно і навіть декілька разів особисто вичитати: в яких випадках, коли і як можна застосовувати ту чи іншу методику, в яких дозах, яким чином розчиняти, як правильно вживати? Але ж ні коли не ковтати прямо з аптечного посуду або коробки!

Слід зазначити, що методики професора Неумивакіна І.П. стосуються не лише соди і перекису водню. Їх дуже багато, але головне, що вони не потребують значних коштів – лише уважного та правильного застосування.

 

 

 

 

____________________________________________________

 

[1] Слід зазначити, що в українській частині Вікіпедії, яка є більш вільною від умовностей, стаття про Неумивакіна все ж з`явилася у 2016 році. А в російській частині Вікіпедії вона з`явилася лише в цьому році – вже після його смерті.

Мітки: , , , , , , ,

Залишити коментар